Gönderen Konu: Fast Food Yiyecek Marka Tercihi Hakkında ( ADANA REAL M1 MARKET İÇİNDE )  (Okunma sayısı 1181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
7 aydır rejim ve spor yapıyorum.ilk defa kendimi ödüllendireceğim. 1 defaya mahsus rejimi bozacağım sonra tekrar başlayacağım inşaallah.

Arkadaş ADANA Real marketten cinemaximumdan 4 bilet alacak 2 film için. REAL marketin içinde marka fastfood restaurantı öneriniz varmı ?

pizza seçeneklerinde internetten araştırdım sadece '' Sbarro '' markası var bilindik. dominos veya pizzahut bulamadım. birde kfc tavuk restorantı var.

2 kişiyiz bütçe 70 liraya kadar yiyecekler ve içecekler için ayırdığımız. size pizzamı doyurur yoksa kfc tavuk menülermi. birde hangisini tercih etmeliyiz lezzet olarak. tavsiye ettiğiniz menü veya yiyecekler varmı. tatlı suflle felan gibi şekerli şeylere gerek yok. paket ve kutudan oluşan 10 çeşide yakın oreo bisküvi çikolata aldım zaten  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
bend erejim yapıyorum 2 yıldır yaklaşık oldu bizim burada pelican mall avm var pizza yedim '' Sbarro '' markasından gözün kırpmadan pizza ye diyebilirim ben dilimli seçtim ama maşşalah gelen dilimde büyük bir dilimdi doydum şimdi sorsan dilim mi yersin yada büyük boy mu kesinlikle büyük boy pizza derim daha avantajlı olur ozmaanlar kilo almamak için 1 dilim seçtim bol malzemeli 1 dilimli piiza söylemiştim  '' KFC '' den tavuk menü yedim şahsen kendi fikrimce beğenemedim fazla

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
KFC kanat menü fena değil :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Siret kanka direk Sbarro'ya git Mega mı ne menü ondan ye... bitti hahah
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bitti ne demek yani hemenmi bitiyor  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
sbarrodan 3 4 kişilik pizza yiyebilirsiniz yaninda 1lt kolasi da var.lezzet olarak gayet güzel ve 2kisiyi doyuruyor
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
sbarrodan 3 4 kişilik pizza yiyebilirsiniz yaninda 1lt kolasi da var.lezzet olarak gayet güzel ve 2kisiyi doyuruyor

XL Menu diye birşey var şuan 23.95 fiyatı doyururmu o 1 kişiyi. birde muhteşem 3 lü menusu var xl pizza ve yanında iri boy fırın patates diyor oda 27.95 lira. fırın papates iyimi acaba

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))

bitti ne demek yani hemenmi bitiyor  :D

sen sbarroya git...ciddiyim yorulmadın mı okumaktan  :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı

XL Menu diye birşey var şuan 23.95 fiyatı doyururmu o 1 kişiyi. birde muhteşem 3 lü menusu var xl pizza ve yanında iri boy fırın patates diyor oda 27.95 lira. fırın papates iyimi acaba
menü çok önceden birkere yemiş çok memnun kalmamıştım,aynı menü bile değildir muhtemelen. o yüzden yardımcı olamayacagm  :-\
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..