Gönderen Konu: coca cola vestel buzdolabı kazananlar  (Okunma sayısı 17994 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı filibbertigibbet

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: coca cola vestel buzdolabı kazananlar
« Yanıtla #30 : 31 Mart 2017, 22:57:14 »
aslında benim itirazım zaten onaydı coca colaya da sordum aynısını çünkü bu katılımları bir kişi ailesindeki üyelerin rızasını alarak gönderiyor sanıyor musunuz ki adı geçen herkes sabah akşam kod gönderiyor.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #31 : 31 Mart 2017, 23:56:39 »
ADANA ekibi yine iyi çıkarmış.... Tanıdık bikaç isim gördüm... ne diyelim tebrikler...

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 01 Nisan 2017, 00:06:03 »
Mpi ye kadar şikayet edilir ve çekiliş baştan çekilir Zeynep Baral 61. asil ve 252. asil ben şikayetimi ettim bakalım Ne cevap verilecek

Çevrimdışı 1bir2iki

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 03 Nisan 2017, 10:15:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Mpi ye kadar şikayet edilir ve çekiliş baştan çekilir Zeynep Baral 61. asil ve 252. asil ben şikayetimi ettim bakalım Ne cevap verilecek

bu şekilde bi çekiliş hatası çekiliş tekrarı gerektirmez. Sadece o kişi 1 ödül alır.

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 03 Nisan 2017, 12:37:39 »
Dolapların ne zaman geleceği konusunda bilgisi olanlar var mı acaba? Dolabı satmayı düşünüyorum, almak isteyenler bana özelden ulaşabilir:)

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #35 : 03 Nisan 2017, 12:39:26 »
Dolapların ne zaman geleceği konusunda bilgisi olanlar var mı acaba? Dolabı satmayı düşünüyorum, almak isteyenler bana özelden ulaşabilir:)

bir fiyatını alırım :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 03 Nisan 2017, 12:51:20 »
dolabın görüntüsü güzel ama hacmi küçük ve bir A+++ Plus değil  :D devir ekonomi devri satın kurtulun  :D ben sırf bu yüzden dolap bana uygun değil diye kampanyaya katılmadım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 03 Nisan 2017, 12:53:01 »
dolabın görüntüsü güzel ama hacmi küçük ve bir A+++ Plus değil  :D devir ekonomi devri satın kurtulun  :D ben sırf bu yüzden dolap bana uygun değil diye kampanyaya katılmadım  :D
züğürrrttttt tesellisi

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 03 Nisan 2017, 12:57:03 »
züğürrrttttt tesellisi

öyle olsa yazmazdım. 600 litreden aşağı dolaplarla ilgilenmiyorum  :D senin bunu bilmem lazım sıcak memleketlerde geniş hacimli dolap şart  :D gerçi sen yeni çiçeksin daha meyve vermedin  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 03 Nisan 2017, 13:34:40 »
Noter onayı 300 lira civari tutar mı ne dersiniz ::) coca cola fiyatları abartmış noter pahalıya gelecek, vestel in sitesinde daha ucuz görünüyor dolaplar.