Gönderen Konu: Migros Finish kampanyası  (Okunma sayısı 1267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
Migros Finish kampanyası
« : 30 Mart 2017, 10:36:30 »
40 TL Finish alışverişi yapan 1500 kişiye 50 TL petrol ofisi pozitive puan veriyor.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
Ynt: Migros Finish kampanyası
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2017, 11:01:38 »
Finish-PO Çekiliş Kampanyası

30.03.2017(09:00)-30.04.2017(22:00) tarihleri arasında Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası şirketimizin bilgisi dâhilinde düzenlenmektedir.
Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’dan veya Sanal Market’ten yapılan Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’ye ait Finish alışverişlerinde geçerlidir.
Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır.
Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde birlikte veya ayrı ayrı tek seferde yaptıkları 40 TL ve katları tutarındaki Finish alışverişi için (her 40 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1.500 kişi 50,00 TL değerinde Petrol Ofisi Hediye Çeki ikramiyesi verilecektir.
Çekilişe katılmaya hak kazanan Money Club Kart üyelerinin listesi 15.05.2017 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. Şti.’ye verilecektir. Çekilişte, 18 yaşın altında olan Money Club Kart üyelerine ve ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahiplerine, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2017, 13:42:22 »
1500 kisi icinde de cikmazsam "oy ben ölem" :) ihtiyac oldugundan katilacagiz kismetse
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sarpimoleni

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2017, 20:25:15 »
Sonucu açıklanmadı bunun sanırım.  >:(