Gönderen Konu: ayıptır!  (Okunma sayısı 2501 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: ayıptır!
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2017, 17:35:47 »
kim yapıyorsa isim verip ifşa etmek lazım. yoksa hep havada kalıyor böyle şeyler

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2017, 21:33:23 »
ben katılmadım bile  izocama.ama her sene aynı konu ve aynı senaryo insanı sıkıyor gerçekten. ya bir yaptırım bir çözüm üretilsin, yada aynı muhabbet sürekli dönmesin forumda.

bu forumdaki adminleri dışarda tutuyorum ama dinamik adminler alınması lazım. ötekilerin adminlikleri düşmesin. çok uzun zamandır forumdayım.adminlik felan düşünmedim. çünkü sorumluluğu alamam.

bazen moralim çok bozuk oluyor. ağır rejim ve spor yapıyorum bu yüzdenden sürekli bitkin modundayım. kampanyaların % 80 ine katılmıyorum sırf bu üşengeçlikten. katıldıklarım kayde değer ne varsa paylaşıyorum ama açık söyleyeyim zırt pırt blogmuş.kişisel sosyal medya kampanyalarıymış. kitap çekilişiymiş görsemde paylaşmıyorum. 1 kitap veriyor 10 takla attıyorlar adama sinir oluyorum.

ama bence yıllardır foruma emek vermiş,uzun süredir forumda bulunan @balca gibi kişilere adminlik verilmeli.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2017, 21:47:26 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kim yapıyorsa isim verip ifşa etmek lazım. yoksa hep havada kalıyor böyle şeyler

bence de.. ben birçok kişiyi de isim olarak tanımadığım için hiç anlamıyorum mesela..

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2017, 22:03:25 »
Yapanlar kendilerini biliyor, dün resim paylaşanlar arasında 3 kişi farkettim ve admine ilettim. Umarım gerekli uyarılarda bulunur.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #14 : 25 Mart 2017, 11:53:15 »
 yapan kişiler belli hep kendi aralarında grup kurup kampanya paylaşanlar var ve anlık kampanyaları foruma düşürmeden kendi grubunda paylaşanlar var onlar kendilerini çok iyi biliyorlar.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2017, 14:35:08 »
Beğen paylaş yorum yaz tarzı ve Düşük ödüller çukulata gofret örtü tiört vs.. zaten katlmıyorum..

Sadece büyük ödül tablet telefon vs. vs.. Onlarda zaten burada açılmış oluyor..

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #16 : 25 Mart 2017, 15:28:05 »
vallahi bir sürü konu açtığımızda da durum değişmedi bugunlerde de açmıyorum...sıkıldım çünkü...yıllarca güya burda kullandılar bizi...oysa iyi niyetten sustuk... komik...basit...gereksiz...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #17 : 25 Mart 2017, 17:00:25 »
ben katılmadım bile  izocama.ama her sene aynı konu ve aynı senaryo insanı sıkıyor gerçekten. ya bir yaptırım bir çözüm üretilsin, yada aynı muhabbet sürekli dönmesin forumda.

bu forumdaki adminleri dışarda tutuyorum ama dinamik adminler alınması lazım. ötekilerin adminlikleri düşmesin. çok uzun zamandır forumdayım.adminlik felan düşünmedim. çünkü sorumluluğu alamam.

bazen moralim çok bozuk oluyor. ağır rejim ve spor yapıyorum bu yüzdenden sürekli bitkin modundayım. kampanyaların % 80 ine katılmıyorum sırf bu üşengeçlikten. katıldıklarım kayde değer ne varsa paylaşıyorum ama açık söyleyeyim zırt pırt blogmuş.kişisel sosyal medya kampanyalarıymış. kitap çekilişiymiş görsemde paylaşmıyorum. 1 kitap veriyor 10 takla attıyorlar adama sinir oluyorum.

ama bence yıllardır foruma emek vermiş,uzun süredir forumda bulunan @balca gibi kişilere adminlik verilmeli.

amanın adım geçmiş, yok kanka ben uyarınca @calculus07 gibi dostlar seni mod mu yapalım onu mu diyorsun dedi...

Açıkça konuşacaksak konuşalım :=)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 25 Mart 2017, 20:00:17 »

amanın adım geçmiş, yok kanka ben uyarınca @calculus07 gibi dostlar seni mod mu yapalım onu mu diyorsun dedi...

Açıkça konuşacaksak konuşalım :=)
😂😂😂😂😂

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #19 : 26 Mart 2017, 14:38:47 »
Beğen paylaş dışında yer alan kampanyalarda bencillik yapan olursa tespiti anında hemen yaptırım olmalı dedik ve diyoruz.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche