Gönderen Konu: iPhone 7 Plus ve PlayStation 4 Pro Kazanma Fırsatı Yapı Kredi Mobil’de!  (Okunma sayısı 753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 12902
Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.03.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/502-1620 sayılı izni ile 15.03.2017 (saat: 00.01) – 30.04.2017 (saat: 23.59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.'ye ait Bireysel Mobil Şube bankacılık kanallarının kullanımını arttırmak amacıyla, kullanıcı kodu / TCKN ve şifresiyle veya Göz - ID ile Bireysel Mobil Şubesine (ücretsiz) giriş yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı, ayrıca Bireysel Mobil Şube'den yapacakları finansal işlemlerden Para Transferleri (EFT, Havale, Cebe Havale), Ödemeler (Faturalar, Kredi Kartı Borç Ödeme, Hazır Kart TL Yükleme, MTV Ödeme), Yatırım İşlemleri (Döviz/Altın Alış-Satış, Vadeli Hesap Açılışı, Fon Alış/Satış), Kredi Kartı İşlemleri (Sanal Kart Tanımlama, Sanal Kart Limit Tanımlama) ve Kredi İşlemleri (Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Konut Kredisi Başvurusu, Taksit Ödeme) herhangi birini yapan bireysel müşterilere her işlem için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Çekiliş, 12.05.2017 tarihinde saat 12.00’de TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi A1 Blok No:26A Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
Asil ve yedek talihliler 17.05.2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihlilerin 01.06.2017, yedek talihlilerin ise 16.06.2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Yapılacak olan çekilişte; 10 kişiye iPhone 7 Plus 32 GB (Hat ve Kart Hariçtir) (4.071,00TL), 10 kişiye Sony PlayStation 4 Pro – Sony Türkiye Garantili (1.994,20 TL) hediye edilecektir.
Kampanya sadece Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine yöneliktir.
Kampanyaya Yapı Kredi Bireysel Mobil Şube'sinden yapılan katılımlar ücretsizdir.
Kampanyaya katılım mobil şubesine giriş yapanlar için 1, işlem yapanlar için 19, toplam 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Müşteriler, mobil şube uygulamasını güncelleyerek, GÖZ-ID tanımlaması yapabilirler.
Göz - ID uygulaması ile katılım;  Mobil Şube'ye giriş yaparak Ayarlarım menüsünden "Göz ID Aktivasyonu" adımı ile ilerleyerek "Göz-ID ile Giriş" seçeneğini aktif ettikten sonra giriş yapan kişinin gözlerini tanıtması gerekecektir.
Tanımlama için gerekli sayıda görsel alındıktan sonra Yapı Kredi Mobil girişlerinde Göz-ID özelliğini kullanabilecek ve kampanyaya katılım gerçekleştirebileceklerdir.
Müşterilerin çekiliş kazanması durumunda, asil ve yedek talihlilerin ad, soyad ve adres bilgileri çekiliş heyetine sunulmak üzere, Yapı ve Kredi Bankası tarafından Noter ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. ile paylaşılacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı yucelc

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 243
  • İyi gelecek elçileri
iPhone 7 Plus ve PlayStation 4 Pro Kazanma Fırsatı Yapı Kredi Mobil’de!
Ana Sayfa
Kampanyalar
iPhone 7 Plus ve PlayStation 4 Pro Kazanma Fırsatı Yapı Kredi Mobil’de!
15 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e Göz - ID veya şifreniz ile giriş yapın, 10 adet iPhone 7 Plus ve 10 adet Sony PlayStation 4 Pro ödüllerinden birini kazanma şansını yakalayın.

Üstelik yapacağınız her işlem ile ekstra çekiliş hakkı kazanın!

İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...

Çevrimdışı Darkjuva

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 152
Varmi cekilise giden