Gönderen Konu: Biobelinda bu ay ücretsiz üyelik  (Okunma sayısı 4792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demet

• Deneyimli Kampanyacı
Biobelinda bu ay ücretsiz üyelik
« : 20 Aralık 2009, 21:34:39 »
arkadaşlar nette vakit geçiren pek çok arkadaş biobelindayı bilir.

Biobelinde çeşitli kozmetik ve deterjan ürünleri sunan bir network sistemi, bu ay yılbaşı nedeniyle ücretsiz üyelik başlatmış ilgilenenler için duyrulur.
üye olmak isteyenler pm ile bana ulaşsın yardımcı olmaya çalışırım.

buyrun buda sitesi :)  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

oy lütfe

maniko

• Ziyaretçi
Ynt: Biobelinda bu ay ücretsiz üyelik
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2009, 09:38:56 »
biraz açıklar mısınız?
şu anda linkten siteyi açamıyorum.
o yüzden düzelene kadar biraz bilgilendirebilir misiniz? :)

Çevrimdışı mina

• Usta Kampanyacı
    • www.minakarenim.com
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2009, 14:40:57 »
logo çalısmalarını ve broşür calısmalarını yaptıgım firma. 4 yıl içinde oldukca mesafe kat ettiler, tebrik etmek  lazım :)

Çevrimdışı demet

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2009, 19:27:08 »
biraz açıklar mısınız?
şu anda linkten siteyi açamıyorum.
o yüzden düzelene kadar biraz bilgilendirebilir misiniz? :)

canım biobelinda bir network sistemi.
burda genelde temizlik ürünleri olup çeşitli, kozmetik ürünleri de bulunan bir sistem.

sana kısaca şu bilgiyi vereyim site açılınca incelersiniz.

Temizsan Gıda Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları San. İth. İhr. Ltd. Şti. Hüseyin KULLEMCİ tarafından 1994 yılında kurulmuş olup bir aile şirketidir.

Şirketimiz 1994-2004 yılları arasında endüstriyel ürün üretimi ve satışı yaparken 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını değiştirip BioBellinda® markasını ortaya çıkararak ülke ekonomisi ve tüketici lehine ilk adımlarını atmıştır.

BioBellinda® markası ile insan ve çevre sağlığına verilen zararı en aza indirmiş olup doğal ve konsantre ürünler üreterek satış politikasını doğrudan satış sistemi üzerine oturtup üretici lehine işleyen ağı tüketici lehine çeviren ve kazandır - kazan temeline dayanan bir uygulamadır.

Şirketimizin %100 yerli sermaye ve BioBellinda® ile başlayan serüveni 2005-2009 yılları arasında 81 İlimizde 65000 üye potansiyeline ulaşmıştır.

Yaklaşık olarak 40 personelimiz, 1000M² üretim alanımız ve 400M² yönetim ofisimiz ile yıllık 2500 Ton üretim kapasitesine sahip olup yaklaşık 8.000.000 Adet konsantre ürün üretip Ülke bütçesine katkıda bulunmuştur.Şirketimiz bu süreç içerisinde ürün portföyünü her geçen gün genişleterek Mikro Fiber temizlik bezi ve tekstil ürünlerine de yatırım yapmaya devam etmektedir.

oy lütfe