Gönderen Konu: Nissan Haftanın Golü  (Okunma sayısı 1388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
Nissan Haftanın Golü
« : 11 Mart 2017, 16:22:17 »
Nefes kesen karşılaşmalar, çarpıcı goller, önemli istatikler ve en özel ödüller. Nissan Haftanın Golü, golleri izlemek, oylamak ve ödülleri kazanmak için tek adres!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

NISSAN HAFTANIN GOLÜ - KATILIM KOŞULLARI

Bu yarışma, NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27/09/2016 tarih ve 52739871-255.05.02/9013-5261 sayılı yazısıyla izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

1. Yarışma, 26 Eylül 2016 14.00 – 10 Haziran 2017 23.59 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecektir. Katılımcılar seçtikleri videonun altında bulunan "Vote for This Goal" düğmesine tıklayarak sitede yer alan 5 videodan biri için oy vererek açılan forma ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini girenler çekilişe katılabilecektir.

2.  26 Eylül 2016 14.00 – 10 Haziran 2017 23.59  tarih aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)

3.   Şirket içi çekiliş ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.  Abbasağa Mahallesi Bekçi Sokak No:7 D4A Beşiktaş İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır.

4.  Yarışmaya katılan kullanıcıların “Şart ve koşulları kabul ediyorum“ anlamına gelen " I accept. Go ahead and create my account "  kutusunu tıklayıp şahsi hesap yaratma uygulamasının doğrulanmasına izin veren “gönder“ düğmesine tıklayarak; katılımcının Şahsi Hesap yaratıldığında girilen e-mail adresine gönderilen doğrulama bağlantısı üzerinden şahsi hesabının yaratılması gerekmektedir.

5.    Kampanyaya NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ, ESTABOOM çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. Kazananın 18 yaşından küçük olduğu durumda ödül bir sonraki talihliye aktarılır.

6.    Kazanan kişiler, isminin uygulama aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar ve iletişim bilgilerini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sayfasından ulaştırmalıdırlar. Kazanan kişiye ulaşılamaması halinde hediye, yedek listesindeki 1. katılımcıya devredilecektir.

7.    Yarışma sonunda kazananların isim, adres, ceptelefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ sorumlu değildir.

8.    NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ tarafından gönderilebilecek herhangi bir epostanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ hiçbir sorumluluk kabul etmez.

9.    Yarışmada kazananlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden duyurulacaktır.

10.    Kampanya süresi boyunca şirket içi çekiliş sonucunda 12 kişi powerbank&data kablosu ikramiyesi kazanacaktır.

11.  Kazanılan ödül başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

12.  Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

13.  Katılımcı, kendisinden başkahiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya dayayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabulederler.

14.  Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi,görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin seçeceği bir kısmının aynen ya de değiştirilmek suretiyle NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhütederler.

15.  Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayetetmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde,doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

16.  Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep telefonu numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.

17.  Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talepetme hakkı saklıdır.

18.  Kampanyaya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nıkabul etmiş sayılırlar.

19.  Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

20.  NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ kampanyaya katılım esnasında,katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlüteknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması,uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusubilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem vezararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

21.  Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesiadına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hakiddia edemezler.

22.  NİSSAN OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ’nin katılım koşullarında değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek hakkı saklıdır.

23.  Yarışmaya katılmak ücretsizdir.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2017, 16:25:31 Gönderen: yucelc »
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
Ynt: Nissan Haftanın Golü
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2017, 22:34:17 »
Üye oldum fakat bir türlü oy veremedim  :-X

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2017, 23:05:12 »
aynen aynı sorunu yaşadım  oy veremiyorum

Çevrimdışı filibbertigibbet

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2017, 21:09:11 »
ben de oy veremiyorum hatta üye girişi yapıyorum ama kabul etmiyor site hesabıma bile giremiyorum.

Çevrimdışı afife_alikaan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2017, 22:52:57 »
Bende oylayamadım  :-[