Gönderen Konu: Selva Makarnanın Ayıbı...  (Okunma sayısı 4900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan73

• Acemi Kampanyacı
  • **
Selva Makarnanın Ayıbı...
« : 20 Aralık 2009, 14:18:44 »
Arkadaşlar pazartesi günü forumdaki arkadaşlarımıza destek çıkmaya,herkes birlik olsun herkes pazartesi günü telefon ve mail yağmuru tutsun.

Artı selva firması  dürüstçe verilmiş oyları neye göre silme hakkına sahip oluyor.Örneğin hiçbir şeyden habersiz arkadaşı için oy kullanmış bir kişinin ayrı ip numarlarından olmasına rağmen hangi hakkla oyları siliyor.

O zaman oy kullanmış olan kullanıcılarında selva firması oyları gasp etmiş olmaz mı? Tek taraflı  olarak selva firması tarafından yapılmış haksız bir durumdur.Oylarını dürüstçe kullanmış kullanıcıların oylarını ve oy kullanan kişilerin haklarını tek taraflı olarak gasp etmiş oluyor arkadaşlar.Hakkınızı arayın arkadaşlar.

Kullanıcının eğer sahte üyelik ile oy toplamış ise bu oylar silinebilir veya diskalifiye edebilir.Buna birşey diyemem.

Kimin arkadaşlarından ne şekilde oy topladığı kimseyi ilgilendirmez.

Tabiki oy topluyabilmek için destek topluyacak,bunu ister ödüllü yapar ister ödülsüz.Hile olmadıktan ve ya sahte üyelik ile açılarak toplanmadıktan sonra kimseyi bu ilgilendirmez.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 02:57:03 Gönderen: masumkedi »

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
Ynt: Selva Makarnanın Ayıbı...
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2009, 03:03:03 »
Selvanın bu konuda herhangi birşey yapacağını zannetmiyorum. Mail attım ben ama dönseler bile açıklamalı bir cevap yazmazlar diye düşünüyorum. Eğer cevap gelirse buraya yazarım.

Çevrimdışı serkan73

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2009, 07:26:29 »
Herhangi bir hile yok farklı ip numaralarından verilmiş bir oyu hile var diyemezler.

Hile olması için şu şatlar aranır,

Otamatik yazımlar yazmak,aynı ip numarasından sahte üyelikler yaparak işelmde bulunmak,Çeşitli program kullanarak kendi paneline yönlerdirmeler yapmak vb... şeyler diye biliyorum.

Artı destek kampanyasını ister ödüllü yaparım ister ödülsüz.İstersem bana veren oy veren tüm arkadaşlarıma hediye dağıtırım bu kimseyi ilgilendirmez.

İnternet ortamında bu tip davranışlar kişilik haklarına tecavüze giriyor sanırım.O nedenle hakkınızı arayın derim.

Yayınlanmış olan payalaşımlar bu forumu ilgilendirir.Selva makarnayı değil.Sitenin kuruluş biçimi ve amacı bellidir.Bu sitenin bir kampanya paylaşım sitesi olduğu gerçeğini göz ardı edemezler.

Buradaki paylaşımlar forumu ilgilendirir ve hiçbir şekilde bu forumun kurallarını başka firmalar belirliyemez.Buda aynı zamanda forumun haklarına tecavüzdür.Bu nedenle ne selva makarnayı ne de başka firmayı alakadar edeceğini sanmıyorum.

Burada isteyen herkes birlik olup ister kampanya yayınlar ister birbirlerine oy atar.Burası sonuçta bir paylaşım sitesi.

« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 07:37:17 Gönderen: serkan73 »

Çevrimdışı suzan7814

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • destek bekliyorum..favori altın yarişması
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2009, 07:41:14 »
nasıl silebilmişler oyları peki hiçbirşey anlamadım..açıklayıcı bir bilgi veren yok mu
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2009, 08:22:36 »
nasıl silebilmişler oyları peki hiçbirşey anlamadım..açıklayıcı bir bilgi veren yok mu
bendede hiç bir hile yoktu..beni engellediler siteye girişimi..cevap çok kısa sürede nasıl bu kadar üye yapmışım...benim için 2 aya yakındır selva bitti..almıyorum önce dürüst olsunlar..
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı suzan7814

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2009, 08:33:31 »
ee çevreniz geniş olamaz mı canım?amma da saçmalamışlar kardeş...

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2009, 08:52:35 »
bahane arıyorlar..çünkü o kadar makarnayı göndermeyecekler.
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı suzan7814

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2009, 08:56:54 »
Gerçekten de katılan kişi çok fazla..Hepimiz katıldık bu yarışmaya ben bir sürü kişiye oy verdim;birçok kişiden de yardım istedim.Birşeylere emek veriyorsun tam son anda bir bakıyorsun ki  hepsi boşa gitmiş..Bende güvenilir bir marka olduğunu düşünüyordum ta ki şu ana kadar....

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2010, 11:50:38 »
bahane arıyorlar..çünkü o kadar makarnayı göndermeyecekler.

umarım böyle bir şey yapmazlar . komşu hakkı diye tutturdular kul hakkına girmezler heralde

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2010, 23:12:07 »
benim hiçbir hileli oyun olmadı ayrıca puanımı da zaten silmediler fakat kazanamadımm mail attım ama cevap ta gelmedii  >:( >:( >:( >:( >:( >:(