Diğer > Görüş ve Öneriler

Davlumbaz tavsiye

(1/2) > >>

hutti:
Marka ve model konusunda çok kararsız kaldım. hoover ve silverline ikisi de bildiğim markalar değil ama bu iki modelden birisini düşünüyorum ama hangisini alacağımı bilemedim. Anlayan arkadaşların tavsiyesini istiyorum.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu arada ereyon.com dan 1 ayı askın süre önce hoover markayı aldım ama kutu hasarlı diye kabul etmedim.  Ereyon beni arayıp kutuyu kontrol etmemi istemişti. 50 lira civarı kargo ödediğim horoz lojistik ilk ve son deneyimim oldu. İade süreci 1 ayda tamamlanamadı. Bütün sabrımı tüketen bir deneyim oldu. Ereyon ve Horoz Lojistik konusunda sizleri de uyarmak isterim....

diazem:
Hepsiburada da horoz kullanmaya başladı bildiğim.Geçen hafta aldığım ürünler horoz lojistik ile geldi.

hutti:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHepsiburada da horoz kullanmaya başladı bildiğim.Geçen hafta aldığım ürünler horoz lojistik ile geldi.

--- Alıntı sonu ---

Kargo şirketleri buyük paketleri taşımadıkları için horoz lojistiği tercih ediyorlarmış :(

hutti:
sanırım fikri olan yok :(

yediyıldız:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Bir de bu markayı araştır. Silverline ürünleri ve servisi iyi ama fiyata göre performans tam karşılık gelmiyor ama kügerr almayacaksan 2.tercihin olarak değerlendir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git