Gönderen Konu: Davlumbaz tavsiye  (Okunma sayısı 14433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
Davlumbaz tavsiye
« : 02 Mart 2017, 22:46:55 »
Marka ve model konusunda çok kararsız kaldım. hoover ve silverline ikisi de bildiğim markalar değil ama bu iki modelden birisini düşünüyorum ama hangisini alacağımı bilemedim. Anlayan arkadaşların tavsiyesini istiyorum.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu arada ereyon.com dan 1 ayı askın süre önce hoover markayı aldım ama kutu hasarlı diye kabul etmedim.  Ereyon beni arayıp kutuyu kontrol etmemi istemişti. 50 lira civarı kargo ödediğim horoz lojistik ilk ve son deneyimim oldu. İade süreci 1 ayda tamamlanamadı. Bütün sabrımı tüketen bir deneyim oldu. Ereyon ve Horoz Lojistik konusunda sizleri de uyarmak isterim....
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Davlumbaz tavsiye
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2017, 22:52:15 »
Hepsiburada da horoz kullanmaya başladı bildiğim.Geçen hafta aldığım ürünler horoz lojistik ile geldi.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2017, 22:53:40 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2017, 23:13:37 »
Hepsiburada da horoz kullanmaya başladı bildiğim.Geçen hafta aldığım ürünler horoz lojistik ile geldi.

Kargo şirketleri buyük paketleri taşımadıkları için horoz lojistiği tercih ediyorlarmış :(
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2017, 11:14:12 »
sanırım fikri olan yok :(
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2017, 20:32:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Bir de bu markayı araştır. Silverline ürünleri ve servisi iyi ama fiyata göre performans tam karşılık gelmiyor ama kügerr almayacaksan 2.tercihin olarak değerlendir.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2017, 23:52:18 »
Marka ve model konusunda çok kararsız kaldım. hoover ve silverline ikisi de bildiğim markalar değil ama bu iki modelden birisini düşünüyorum ama hangisini alacağımı bilemedim. Anlayan arkadaşların tavsiyesini istiyorum.

Bu arada ereyon.com dan 1 ayı askın süre önce hoover markayı aldım ama kutu hasarlı diye kabul etmedim.  Ereyon beni arayıp kutuyu kontrol etmemi istemişti. 50 lira civarı kargo ödediğim horoz lojistik ilk ve son deneyimim oldu. İade süreci 1 ayda tamamlanamadı. Bütün sabrımı tüketen bir deneyim oldu. Ereyon ve Horoz Lojistik konusunda sizleri de uyarmak isterim....
Hoover özellikle çok eskiden elektrik süpürgeleriyle efsaneydi. Geçen bir satışçı isim hakkını bir Türk firmanın aldığını söyledi.
Silverline ankastrede ilk kurulumda bile servis ücreti almasıyla ünlü. Servisi sancılı diye duydum. O açıdan sıkıntılı şirket.

Ultra Yen'i tasarım ama böyle markalardansa klasik tasarım ama Bosch, Beko, Arçelik almanızı öneririm. Serviste, arızada kafanız şişmez. Cihaz arızalı da olsa bu servisler müşteri kaynaklı, garanti dışı diye canınızı sıkarlar.

Ereyon a gelirsek ben 2007 den beri alışveriş yapardım. En son Günaydın Lojistik le bana çamaşır makinası yolladılar. Ben Horoz Lojistik le istemiştim, siteden Horoz Lojistik i seçtim ve nakliye ücretini de ekstra cebimden ödüyorum.

Adresi bulamıyorlarmış, koca buzdolabını gel sen al diyor bana. Neyse zar zor yol tarifi, aracımla gidip adamları bulup getirdim.Adamlar makinayı yolun ortasına bırakıp gitti. Bunu taşıyamayıp, istediğin yere şikayet et diye de dayılandı. Bir de firmasına kızıyor, biz kurumsal şirketiz böyle eşyalar taşımayız diye bana yakınıyor. Kurumsalız diyen sözde personelin aracında logo yok, üstünde kurumsal üniforma Yok. Teslim formuna imza atmadım, hemen ereyona telefon. Ben makinayı teslim almadım üstünde firma logosu bile olmayan, şirket üniforması dahi olmayan Günaydın Lojistik kendini tanıtan birileri makinayı yola bıraktı gitti dedim. Belge imzalamadım, makina sokakta, siz bilirsiniz dedim. Ya evimin kapısına getirirsiniz yada cihaz çalınırsa mesuliyet almam. Yasal işlem başlatırım dedim.
Lojistik firması müdürü arayıp pişkin pişkin foto istedi. Attım, telefonla bakıp aradı. Bana dayı dayı konuşunca bende açtım ağzımı yumdum gözümü.
Bana dayılanan o kamyoncu makinayı alıp tıpış tıpış geri gitti.
Ereyon kontrolsüz büyüdü, büyümenin sancılarını yaşıyor. Olay Cumartesi yaşandı, Ereyon çağrı merkezi Cumartesi belli saate kadar çalışıyormuş. Tatil olmadan konu uzamasın diye hemen iade aldılar. Ptesi de arayıp özür dilediler, paramı da iade ettiler. Bu kadar sinir harbinden sonra teşekkür bekliyorlarmış. Çok amatörler, Ereyon eski Ereyon değil. Uzak durmanızı öneririm. 100 tl bonus, 100 tl chip puan kampanyaları için hiç girmeyin bu çileye. Aman diyeyim...

« Son Düzenleme: 07 Mart 2017, 23:55:10 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2017, 14:11:10 »
gittigidiyor üzerinden silverline aldım, bir günde geldi. Sanırım kendi naklıye aracı idi. üzerinde hicbir ibare yoktu. Servisi aradım ertesi gün gelip taktılar. baca borusu almam gerekiyormus ama söylemediler ve dediğiniz gibi kendi yanlarındaki boruyu 20 tl karşılığında taktılar. Şimdilik memnunum, inşallah sıkıntı çıkarmaz.
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2017, 14:44:18 »
yarın o mağaza da elektrikli süpürge,ütü v.b üstelik te
fakir, Philips,rowenta gibi markalarda % 60 a varan stok
bitirme indirimi var adını yazmayalım elektronik spotçuları
çöker ürünlere üste banka puanı da var,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2017, 14:54:18 »
Ben frankie aldım.Aşırı memnunum.Normalde sigara içmiyorum.Bir arkadaşım ile mutfakta kahve içiyorduk.Sigarayı balkonda içmek istedi.Mutfakta içebilirsin dedim.İnanın sigara dumanı yol olmuş davlumbaza gidiyordu.Herşeyde öyle.Hiç koku yok mutfakta.Kesinlikls tavsiye ederim
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2017, 14:59:41 »
mesela Philips 9323 toz torbasız 290 lira dan satılacak
dediğim mağazada 25 lira banka puanı verir Tefal azur
ütü nün fiyatı da iyi,fakir veyron süpürge de 900 den 500 e
İniyor banka puanı da var nasıl bir ürün incelemedim,
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 15:03:30 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,