Gönderen Konu: Migros gliss berlin kervanı  (Okunma sayısı 1901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
Migros gliss berlin kervanı
« : 28 Şubat 2017, 22:50:56 »
2-15 mart tarihlerinde migroslardan tek seferde money
club kart ile 2 adet gliss ürünü alanlara çekilişle
1 çifte 1 hafta berlin seyahati
30 kişiye samsonite bavul
« Son Düzenleme: 02 Mart 2017, 15:04:46 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Migros gliss berlin kervanı
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2017, 07:50:32 »
Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 19.01.2017 tarih 103-582 sayılı izniyle düzenlenmektedir. 02.03.2017-15.03.2017 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten Gliss ürünlerinden tek seferde 2 adet satın alan (satın alınan her 2 adet Gliss ürünü için 1 çekiliş hakkı) Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 1 kişi çift kişilik Berlin Seyahati (01 Mayıs-30 Haziran 2017 tarihleri arasında Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin belirleyeceği tarihlerde 7 gece 8 gün 4 yıldızlı otelde öğlen ve akşam yemeği dahil konaklama, İstanbul/Berlin/İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, havalimanı/otel/havalimanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize-pasaport işlemleri,yurt dışı çıkış harcı masrafları, ekstra turlar, belirtilmeyen öğünler ve özel harcamalar talihlilere aittir.) (değeri: 10.425,00 TL), 30 kişi 85A-001 Valiz (American Tourister-Samsonite garantisiyle) (adedi: 436,60 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş, 03.04.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic.Ltd. Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Sonuçlar 07.04.2017 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler 22.04.2017, yedek talihliler 07.05.2017 tarihine kadar kimlikleri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmadıkları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri takdirde ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Migros Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2017, 23:30:14 »
%25 indirimle şampuan ürüne 11.90 demişler. Aynı ürünler 7.90 yada 8.90 tl zaten başka mağazalarda.
Hatta geçen yaz Migros Gliss şampuan + saç kremi ikilisini 60 tl alışverişte 5 tl ye vermişti.
Gliss şampuanlarda rezalet cidden. Tatil umuduyla Bile bile kazık yiyeceğiz artık.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2017, 23:31:48 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2017, 23:58:20 »
Bugün aldım bende siyahından.Arkadaş kullanıyordu ona verim diye.Demezmi ben bunu 7.90 a aldım diye.Bende şaşırdım gerçekten.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2017, 00:19:48 »
Gliss e 5 kuruş vermem nir kere aldım pişman oldum beğenen varsa iyi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2017, 22:58:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Gliss e 5 kuruş vermem nir kere aldım pişman oldum beğenen varsa iyi
Kuaförler için özel serileri varmış, onları bilmem ama market tipleri rezalet. Hobby şampuan gibi...
Şampuan + saç kremi 5 tl ye almışken resmen kazığın alasını yiyeceğiz. (Bence hakkı da bu... Şampuan rezalet, neyse daha gömmeyeyim. Tek katılımla çıkarsa tersi ürünü de methetmem gerekebilir. Gerçi firmanın beyaz yakaları dahi bu şampuanları kullanmıyordur. )

Migros uyandı zaten, insertteki çekilişleri takip eden ciddi topluluktan farklı kazançlar peşinde gibi. Monster enerji içeceği çekiliş döneminde 3.95 tl idi, dün baktım aynı ürünü çekiliş bitmiş 3.5 tl ye düşmüşler. Eskiden çekiliş olunca o ürüne özel indirimli fiyat da gelirdi.

Edit : Arkadaşlar ürünün fiyatı gereksiz yüksek tutulduğundan biz katılmaktan vazgeçtik. Zaten tatil kampanyalarını özel takip eden bir kitle varken, katılım da malum yüksek kalacağından belki 2020'de satılacağı fiyatlardan almak oldukça mantıksız geldi. Kazanma şansı oldukça düşük kalacak. Katılanlara bol şans. Her kutuda 5 TL , 2 kutuda 10 TL yapıyor. Zaten 6000 kişi katılsa 60.000 TL para toplandı demek. Henkel sizi tatile göndermiş olmuyor ki, aramızda para toplayıp 1 arkadaşı biz göndermiş oluyoruz :D Yüksek katılım basacaklarda olduğundan hiç değecek bir kampanya değil.
Umarım yanılırım da şöyle 200 kişi katılsa da bu şekilde şu ürünü olmayacak fiyata satan zihniyet de zarar etse...
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 09:13:28 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2017, 12:56:20 »
Bugün 60 TL alışverişe 2 li şampuan seti 5 TL arkadaşlar  :( :o

Bahsettiğim buydu, küfreder gibi iş yapmak buna denir. Birkaç hafta önce Berlin çekilişi için 2 şampuana 23.90 TL ödedi alan. Tekli alımı da klasik çekiliş sonrası insertünde 15 gün için 14,90 TL yapmışlar. İki gün sonra onun da tekrar fiyatını 6,90 - 7,90 TL ye indirirler.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2017, 13:13:59 »
aynen migros un dengesiz durumundan kaynaklanıyor
mayıs 2016 da sırf çekiliş yapıp adam kazıklamak
İçin vividente sakız ürettirdiler 3.25 sattılar 2 adet alan
çekilişe girebiliyordu verdiğide top,tişört her neyse
çekiliş bitince bu sakız 1 tl ye indi ve şu an 20 kuruş
onuda çalışanlar sömüyor mahalle bakkalında 3 lira
olan ruffles çubuğu bir hafta 3.25 den sattılar güya
3.50 den inmiş sonraki günlerde 2.75 e indi,
« Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 13:16:54 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2017, 13:31:52 »
Perakende dengesiz bir sektör zaten. Yine Türkiye'de en adam gibi duran Migros ama cidden yakışmıyor yaptıkları. Senin müşteri grubun ucuz pahalı bakmaz, gelir seviyesi daha yüksektir eyvallah ama bu kadar yakın zamanlarda yapma bari.

Bence bahsettiğimiz konulardan Henkel Schwarzkopf şampuanları elinde patlattı, ithal mi bilmiyorum yada fazla üretti. Çekiliş, promosyon eldeki bitirmeye çalışıyor gibi. Mantıklı açıklaması ancak bu olabilir.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 14:20:06 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2017, 14:34:37 »
henkel blendaxı aldı gliss satmıyor şu an elidor altın gibi,