Gönderen Konu: Pegasus  (Okunma sayısı 1268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
Pegasus
« : 28 Mart 2017, 11:48:31 »
Sana Özel her yöne 40 tl indirim diye mail gelmiş arkadaşlar üyeliği olanlar kontrol etsin.

Havalar yaza göz kırparken, dilediğince gez diye sana özel bir teklifimiz var!

23 Mayıs - 22 Haziran 2017  tarihleri arasındaki tüm yurt içi seyahatlerine özel kişi başı 40 TL indirimi kaçırmamak için 30 Mart 2017 sonuna kadar biletlerini flypgs.com veya mobil uygulamadan al, yılın bu harika zamanında seyahatin keyfini yaşa!

Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme ekranında yer alan "Yurt İçi 40 TL İndirim" seçeneği seçilmelidir. Kampanya kuralları aşağıdadır.

Yurt içinde her uçuşun
40 TL indirimli!

Son Gün 30 Mart

Havalar yaza göz kırparken, dilediğince gez diye sana özel bir teklifimiz var!

23 Mayıs - 22 Haziran 2017  tarihleri arasındaki tüm yurt içi seyahatlerine özel kişi başı 40 TL indirimi kaçırmamak için 30 Mart 2017 sonuna kadar biletlerini flypgs.com veya mobil uygulamadan al, yılın bu harika zamanında seyahatin keyfini yaşa!

Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme ekranında yer alan "Yurt İçi 40 TL İndirim" seçeneği seçilmelidir. Kampanya kuralları aşağıdadır.

Kampanya Kuralları ;
• Kampanyadan yalnızca e-posta gönderilen kişiler faydalanabilecektir.
• Kampanya 27 - 30 Mart 2017 tarihleri arasında alınan tüm yurt içi uçuşlar için geçerlidir. (Türkiye yerel saatine göre 30 Mart 2017 23:59'a kadar geçerlidir.)
• 18 - 22 Mayıs 2017 tarihleri arası kampanya kapsamı dışındadır.
• Kampanya, PNR'daki tüm uçuşlar ve tüm Pegasus Pluslı kişiler için ayrı ayrı geçerlidir. Örneğin, bir kişi tek yön bilet alırsa 40 TL indirim uygulanır. Bir kişi gidiş-dönüş bir bilet aldığında 80 TL indirim uygulanırken PNR'daki iki kişi, iki gidiş-dönüş bileti aldığında ise 160 TL indirim uygulanır.
• Kampanyadan faydalanmak için bilet alırken Pegasus Plus üye girişi yapılmalı veya Yolcu Bilgileri ekranında Pegasus Plus üye numarası (Cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Mail gönderilen kişi Yolcu Bilgileri ekranında ilk sırada olmalıdır. PNR'da 1'den fazla misafir bulunması durumunda yalnızca PNR'daki Pegasus Pluslı misafirler kampanyadan yararlanacaklardır.
• Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
• Kampanya yalnızca flypgs.com ve mobil uygulama aracılığıyla satın alınan biletlerde geçerlidir.
• Kampanya indirimi çocuk misafirlerimiz için de geçerlidir.
• Kampanya indirimi Eko sınıfı için geçerlidir. Eko sınıfı dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
• Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için 7 TL'den başlayan check-in bedeli tahsil edilir.
• İptal ve iade durumunda ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
• Sayaçta küçük farklılıklar olabileceğinden bilet alırken kendi saatlerinizle de kontrol edilmesi önerilir.
• Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Pegasus
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2017, 19:50:41 »
Pegasus kredi kartımda var ama gelen giden yok. Ya çok uçanlara yada hiç uçmayanlara gelmiş herhalde. Ben orta halli kullanıyorum
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2017, 15:19:12 »
Bana da gelmiş gereksize düşmüş
Her yön için 40 tl düşüyor ben gidiş dönüş bileti 30 tl ye aldım.Güzel kampanya

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2017, 15:58:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
nereye aldin kuzy

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2017, 16:16:06 »
nereye aldin kuzy

Ankara :-*

Çevrimdışı rahatadami

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2017, 00:33:48 »
bende de gereksize düşmüştü ondan burda paylaşayım dedim göremeyen olmuştur benim gibi:)
Kandil gecesi bir kuşa özgürlüğünü bağışlayacağım.