Gönderen Konu: cinemaximum 50 kişiye bilet yorum yarışması  (Okunma sayısı 824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
cinemaximum 50 kişiye bilet yorum yarışması
« : 24 Şubat 2017, 17:06:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Cinemaximum Facebook sayfasında yer alacak “500.000 Takipçi Ödüllü Yarışması” adlı yarışma 24 Şubat Cuma günü 18:00’de başlayıp 25 Şubat Cumartesi günü sona erecektir. Kazananlar 27 Şubat Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Cinemaximum tarafından uzatılabilir. Kazananlar Cinemaximum Facebook sayfasında duyurulacaktır.
2. Paylaşılan yarışma içeriğinde kutlama mesajını yorumlara yazan 50 kişi yarışmayı kazanmış sayılacaktır. Kazanan 50 kişi sinema bileti kazanacaktır.
3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Cinemaximum Facebook sayfasındaki yarışma görselininde yorumlara kutlama mesajını yazması gerekmektedir.
4. Yarışmaya “Mars Cinema Group” çalışanları katılamaz.
5. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
6. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Cinemaximum sorumlu değildir.
7. Aynı kişi farklı arkadaşlarıyla birden fazla yorum yapabilir.
8. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
9. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir fakat ödül kazanamazlar.
10. Cinemaximum yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
11. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 3 gün içerisinde Facebook mesaj yoluyla Cinemaximum ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
12. Yarışmaya katılanların Cinemaximum Facebook sayfasını beğenmiş olmaları gerekmektedir. Cinemaximum’un talep etmesi halinde ekran görüntüsü yoluyla bunu kanıtlamaları istenebilir.
13. Yarışma görseline yorum yapan herkes yarışmaya katılmış ve yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: cinemaximum 50 kişiye bilet yorum yarışması
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2017, 22:41:30 »
bende yeni gördüm katıldım. seviyorum bu sinemayı  :D :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Ynt: cinemaximum 50 kişiye bilet yorum yarışması
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2017, 22:48:34 »
tek mi çift mi anlamadım. detay yok. imax de geçerli olsa bari :D