Gönderen Konu: Google adsense  (Okunma sayısı 1581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Google adsense
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2017, 13:02:14 »
@zemote diyelimki  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin isimli mail adresi aldım. youtube kanalının ismide xyz. adsense hesabına aynı xyz mail adresini kullandım. 2 hesaptaki bilgiler aynı. diyelimki youtube kanalımı kapattı.

başka bir kanal açıp,kaldığım yerden devam edebiliyormuyum. ama tüm içerikler gitti. güzel bir kazancım vardı diyelim. kaldığı yerden devam edermi bu kazanç.

adsense reklam olayını bilmiyorum. ama reklamalrdan tıklama başına para kazanma olayı nasıl oluyor peki.yasalmı olması lazım.

ben takipçilerime ürün göstereceğim tavsiye edeceğim diyelim.bu reklama girermi şikayet olurmu
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2017, 14:19:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
@zemote diyelimki  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin isimli mail adresi aldım. youtube kanalının ismide xyz. adsense hesabına aynı xyz mail adresini kullandım. 2 hesaptaki bilgiler aynı. diyelimki youtube kanalımı kapattı.

başka bir kanal açıp,kaldığım yerden devam edebiliyormuyum. ama tüm içerikler gitti. güzel bir kazancım vardı diyelim. kaldığı yerden devam edermi bu kazanç.

adsense reklam olayını bilmiyorum. ama reklamalrdan tıklama başına para kazanma olayı nasıl oluyor peki.yasalmı olması lazım.

ben takipçilerime ürün göstereceğim tavsiye edeceğim diyelim.bu reklama girermi şikayet olurmu

kanal kapandıgı dakika gider...eski blogumdan biliyorum 300 bir çektim sonraki 100'u alamadım...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2017, 19:02:32 »

Aslında neden kapandığıda Önemli..  Şimdi Hile dediğimiz Videodaki Reklamlara Aynı Ip yüzlerce kez tıkladıysa Bu durumda Yüksek İhtimal Addense hesabınıda kapatırlar Hesaptaki Bakiyen Silinir.. 

Telif yada Spam diye Kapanan Youtube Kanalında Tüm İçerik Silinir.. Addense hesapın Kapanmaz Açık durur Para Kalır Başka bir kanal ekleyip devam Edebilirsin.. 

izlenme ve tıklama başına veriyor ama öyle bin, iki bin izlenme ile para kazanamazsınız..
Evet yasal Olmak zorunda..  anlaşmadaki maddeleri neleri yükleyemeyeceğinizi okumanız Lazım..

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2017, 19:24:17 »
Kendine ait reklamlara da sakın tıklama bildiğiniz kural ihlali iptal oluyor...adsense ciddi bişey alıntı yazıda bile göstermezseniz patlarsınız

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2017, 19:34:09 »
20 senedir ben bu işlerle uğraşıyorum..  Sosyal Medya özellikle facebook başta olmak üzere yapmadığım
iş kalmadı..  kafayı kullanan birazda yetenekli olanlar aklınızın alamayacağı düzeyde paralar kazanıyor..
Kendimden örnek veriyim Şuan maaşımdan çok reklamlardan Sosyal medyadan para kazanıyorum..

Kendi videolarınızı çekmezseniz youtube den ahım şahım bir Para kazanamazsanız..

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2017, 20:37:35 »
20 senedir ben bu işlerle uğraşıyorum..  Sosyal Medya özellikle facebook başta olmak üzere yapmadığım
iş kalmadı..  kafayı kullanan birazda yetenekli olanlar aklınızın alamayacağı düzeyde paralar kazanıyor..
Kendimden örnek veriyim Şuan maaşımdan çok reklamlardan Sosyal medyadan para kazanıyorum..

Kendi videolarınızı çekmezseniz youtube den ahım şahım bir Para kazanamazsanız..

teşşekürler. ben zaten sadece kendi videolarımı çekeceğim, stand up yapacağım, diet rejim sırlarıyla ilgili bilgiler vereceğim. mesela beni zayıflatan ürünleri göstereceğim ( bu reklama girermi )

bunun dışında reklam felan zaten hiç uğraşmam.kendiliğinden videolarıma eklenmez umarım.

ama sitesi 100 bin- 1 milyon olanlar.reklam firmalarından para kazanıyoruz diyorlar. bu nasıl yasal oluyor  peki.

ben adsense hesabını başka bir emaille. youtube kanalını başka bir maille alsam olur heralde. kanal kapanırsa mail adresim yanmasın diye. kanal yenilersem sürekli o maili kullanmak istiyorum çünkü.

takipçilerden gelen soruları o mail adresine yönlendireceğim çünkü.

şuan hali hazırda 2-3 farklı kanalım var. öylesine kişisel mail alırken youtubedeb de gmail ile almıştım.

ama başka bir isimle, başka bir mail adresiyle.yeni kanal ismi açmak istiyorum.sorun olmaz heralde.ötekileri silmelimiyim.dursunmu.birisini hiç kullanmayacağım zaten. ötekiside kişisel kanalım. ama onuda pek kullanmam sanırım
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #16 : 24 Şubat 2017, 08:44:28 »

Onun için youtuberlar okul bırakıyor Duygu Özarslan, Meryem Can gibi... Okuluna devam edip de bu işi sürdüren de var... Arka planda oyun oynayan bir çocuk vardı unuttum adını, buluşma yaptı Armada'da son dakika güvenlik nedeniyle iptal oldu buluşma... Böyle şeyler de var...