Gönderen Konu: Ücretsiz ve Ödüllü Futbol Tahmin Sonucu Oyunu ile eğlenirken kazanın  (Okunma sayısı 2909 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pacino38

• Yeni Kampanyacı
  • *
Honda Scooter,Iphone,Samsung 4K Ödüllü Yarışma- Yapbikupon.com

Siz de futbola ilgi duyuyorsanız ve tahmin yapmak için para vermek istemiyorsanız yeni oyunumuz Yapbikupon.com tam size göre. Ücretsiz üyelik oluşturup, size verilen günlük kupon haklarıyla ücretsiz maç tahminleri yaparak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Oyunun mantığı çok basit. Oyunda para olmadığı için önemli olan tek şey yaptığınız kuponun tutması ve tutan kuponun oranı. Yani kuponda ne kadar maç varsa hepsi tutacak ve oranları çarpımı ödüllerin oranlarına karşılık bulacak. Üstelik bazı oranları normalin 5-6 katı arttırılmış şekilde kuponunuza koyup yüksek oranlı ödülleri kazanma şansı da yakalayabiliyorsunuz. Ödül seçenekleri olarak Scooter’dan Iphone’a, Samsung 4K tv’den hediye çeklerine kadar bir çok seçenek mevcut. Kuponunuz tutmasa da günlük kaybeden kuponlar arasından verilen Teselli ödülüne de sahip olabilirsiniz.

Para verip İddaa veya türevi oyunları oynamak yerine bu oyun bir alternatif olarak hizmetinize sunulmuştur. Hem bedavaya oynayıp tahmin yapma zevkinizi tatmin ediyorsunuz, hem de ödül kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Katılmak için yapmanız gereken yapbikupon.com/kayit adresine girmek.
Facebook sayfasını takip edip kampanyalardan haberdar olmak için: @yapbikupon

« Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 13:18:27 Gönderen: pacino38 »

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
bn burdan  2 tane kulaklık kazandım ikisde geldi ama oran lar cok yuksek
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı macbukpro

• Yeni Kampanyacı
  • *
fikir güzel ama o oranları tutturmak biraz imkansız gibi

Çevrimdışı filibbertigibbet

• Acemi Kampanyacı
  • **
çok ama çok zevkli. Geçen gün teselli ödülü kazandım yolladılar.oranları kesinlikle düşürmesinler zarar edecekler de site kapanacak diye çok korkuyorum.

Çevrimdışı Alkyone

• Yeni Kampanyacı
  • *
aynen oranlar çok  yüksek :)

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *
arkadaşlar burdan daha önce bişey kazanan var mı çünkü ben 1138 oran tutturdum orjinal forma kazanmış olmama rağmen ses seda yok ne kazananlar kısmında ne başka yerde

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *
arkadaşlar şimdi irtibata geçildi bedenimi söyledim hediyeyi bekliyorum, çok yüksek oranlar var diye şeyapmayın şans olunca oluyomuş :D

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar burdan daha önce bişey kazanan var mı çünkü ben 1138 oran tutturdum orjinal forma kazanmış olmama rağmen ses seda yok ne kazananlar kısmında ne başka yerde

tebrik ederim iddaa oynarsam senden tiyo alıcam :D  kaç maç tutturdun öyle...
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *

tebrik ederim iddaa oynarsam senden tiyo alıcam :D  kaç maç tutturdun öyle...
7 maçla geldi, iddia ya tövbeliyim :) çok batırdım orda :)

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *
dış saha forması göndermişler şimdi elime ulaştı :) iç saha olsa daha iyiydi ama forma formadır, bu da benim ilk hediyem :D