Gönderen Konu: Becelden 50 Iphone 7 (01.02-31.03.2017)  (Okunma sayısı 10576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceyh

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Becelden 50 Iphone 7 (01.02-31.03.2017)
« Yanıtla #30 : 01 Şubat 2017, 14:19:54 »
Bilim insanlarının  tereyağı sağlıklı demesine bakmayın,bi gün zararlı dediklerini öbür gün yararlı der,biri yararlı der biri zararlı der,tarihsel süreci araştırırsanız bu böyle olmuştur hep,en basitinden örnek vereyim fındık yağı zararlı derlerdi en ucuz yağlardan biriydi,şuan sağlıklı diyorlar zeytinyağının fiyatını bile geçti..

Genel olarak vücudun yağa ihtiyacı vardır ancak az miktarda,yani bişey olmaz aşırıya kaçmadıktan sonra hangi tür yağ yediğin..Sadece yağda değil bütün paketli ürünler sağlık için tehlike teşkil etmektedir,marketlerden herşeyi alıp da sadece bu tür yağları bırakıp doğal tereyağı yiyorum diyip sağlıklı beslendiğinizi sanmayın..Ayrıca marketlerde satılan tereyağlarının birçoğu da karışım %100 doğal tereyağı bulmak da çok zor..Kısacası %100 doğal beslenmiyorsanız alın.iphone için değer.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 01 Şubat 2017, 20:37:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kullanmıyorum ama katımak için bir tane alırım

bende 1 tane aldım.fazlada alacağımı sanmıyorum.bizimkiler kullanıyor ama benden habersiz alırlarmı bilmem  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #32 : 01 Şubat 2017, 22:15:42 »
2 ay uzun bir kampanya olmuş bunun için. Bari sevgililer gunune yetiştirselerdi
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #33 : 02 Şubat 2017, 08:41:59 »
Bende dört beş senedir kullanmıyorum margarin. Tereyağ en sağlıklısı.

tereyağıda gerçek köy yapımı olmalı.fabrikasyon pastörize değil. bunu anlamak ayırt etmek çok basit. gerçek tereyağını kediye ver yer. içinde katkı maddesi yoktur. ama fabrikasyon pastörize tereyağını ver kedi yemez  :D  çok net ve basit bir deney  :D   o yüzden tereyağ şağlıklıdır ama doğal yapım olacak  :D

en iyisi zeytin yağı  :)

Hayir, en iyisi fındık yağı  :D :P
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #34 : 02 Şubat 2017, 11:01:03 »

Ben kullanmadığım ürünlerin kampanyalarına katılmıyorum şöyle bi yazı da okumuştum.

*Doç. Dr. Mikdat Şimşek, 1870'li yıllardan itibaren özellikle savaşlarda askerlerin beslenmeleri için üretilen ve zamanla milyonlarca insanın kullandığı margarin yağlarının zararları hakkında bilgi verdi.

**Bu vitaminlerin bozulmasının insan sağlığı açısından büyük risk taşıdığını vurgulayan Şimşek, "Harvard Üniversitesinde margarin yağı ve normal yağ verilen kadınlar üzerinde yapılan araştırmada yağı kullanan kadınların koroner kalp hastalığına yakalanma olasılığı, kullanmayanlara oranla yüzde 53 daha fazla olarak tespit edilmiş.

Köyden aldığım tereyağ ve zeytinyağı kullanıyorum.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 02 Şubat 2017, 13:06:53 »

tereyağıda gerçek köy yapımı olmalı.fabrikasyon pastörize değil. bunu anlamak ayırt etmek çok basit. gerçek tereyağını kediye ver yer. içinde katkı maddesi yoktur. ama fabrikasyon pastörize tereyağını ver kedi yemez  :D  çok net ve basit bir deney  :D   o yüzden tereyağ şağlıklıdır ama doğal yapım olacak  :D

türkiyede bazı çok özel yiyeceklerde adanadan pamuk yağı kullanırlar  :D mesela Şanlıurfa nın birecik ilçesinin meşhur '' nohut dürümü '' var.Gaziantep tede yapılıyor farklı versiyonu. gaziantepteki adanadan pamuk yağı getirtip kullanıyor  :D pamuk yağı lezzet veriyormuş galiba  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #36 : 02 Şubat 2017, 19:16:00 »

türkiyede bazı çok özel yiyeceklerde adanadan pamuk yağı kullanırlar  :D mesela Şanlıurfa nın birecik ilçesinin meşhur '' nohut dürümü '' var.Gaziantep tede yapılıyor farklı versiyonu. gaziantepteki adanadan pamuk yağı getirtip kullanıyor  :D pamuk yağı lezzet veriyormuş galiba  :D

pamuk yağını zamanında yemiştim tadı fena değil hatta güzel di :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 02 Şubat 2017, 20:43:03 »
@sanko86 ben saf halini yemedim. ama belki yediğimiz şeylere koymuşlardır.onuda yediğimi sanmam  :D

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #38 : 02 Şubat 2017, 20:49:11 »
@sanko86 ben saf halini yemedim. ama belki yediğimiz şeylere koymuşlardır.onuda yediğimi sanmam  :D

işte ürünlerde bunlar :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 02 Şubat 2017, 20:54:26 »

işte ürünlerde bunlar :)

yok bunlar pamuk yağı değil. onun görselini koymamışlar ama listede adı var. pamuk yağı farklı likit olacak.zaten pamuk yağını piyasaya halka açık satan firma bilmiyorum.toptan firmalara restaurantlara veriliyor tahminimce.   bu tariş zeytinyağı üreticisi izmir firması değilmi.  acaba tarin yağ. eski vita yağı vardı ben çok severdim onun gibi birşeymi  :)