Gönderen Konu: SÜTAŞ 500 Adet Tablet Çekilişi  (Okunma sayısı 3546 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
SÜTAŞ 500 Adet Tablet Çekilişi
« : 15 Ocak 2017, 23:51:30 »
En eğlenceli kışa hazır mısın dostum?
Kutudan çıkan şifreyi girerek yepyeni bir tablet kazanma şansı yakala.

Katılım Koşulları
Bu kampanya Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 28.12.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/3327-10069 sayılı izni ile 15.01.2017(saat:00.01)-15.03.2017(saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Sütaş 6x200 ml. Çikolatalı, Meyveli ve Bisküvili 6’lı süt ürünlerinden herhangi birini satın aldıklarında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine üye olduktan sonra ürün ambalajı içinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, doğum tarihi, e-posta adresi, cep telefonu bilgileriyle birlikte internet sitesindeki forma girenlere her şifreli ürün ambalajı için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Katılımlarda şifre ve ad-soyad, adres, e-posta adresi, cep telefonu bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Ad-soyad, adres, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinin hatalı girilmesinde ve bundan kaynaklanacak iletişim problemlerinde tüm sorumluluk katılımcıya aittir.

Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 500 kişi Vestel V TAB 7010 Tablet (tavsiye edilen perakende satış fiyatı:164,02 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularındaki ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş, 24.03.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 29.03.2017 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 13.04.2017; yedek talihliler ise en geç 28.04.2017 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bu çekilişe Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: SÜTAŞ 500 Adet Tablet Çekilişi
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2017, 09:38:40 »
Promosyonlu ürün bulursak fotoğrafını paylaşalım arkadaşlar.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2017, 09:43:05 »
hediyenin küçüğü olmaz.katılmak lazım . o ürünlerin hepsinden içenler yorum yapabilirmi hangi ürün daha güzel öyle alayım.şimdiye kadar almadım çünkü   :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2017, 09:57:26 »
Güççük bu tabletler gözümü bozdu benim

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2017, 10:08:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hediyenin küçüğü olmaz.katılmak lazım . o ürünlerin hepsinden içenler yorum yapabilirmi hangi ürün daha güzel öyle alayım.şimdiye kadar almadım çünkü   :D

oğlum genelde çilek ve kakaolu  içiyor bende içiyorum ara sıra  ama en güzeli çilekli bence :)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2017, 10:27:56 »

oğlum genelde çilek ve kakaolu  içiyor bende içiyorum ara sıra  ama en güzeli çilekli bence :)

bisküviliyi almayı düşünüyordum.kakaolu alayım ozaman  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2017, 12:34:07 »
500 Tablet yazılınca apple ipad zannettim ama Markası Vestel'miş sıradan bir kampanya olmuş

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2017, 19:56:05 »
Kampanyaların tadı kaçırdılar firmalar üç ay zamanda Ürünler kaliyesiz yada sayısı az olması

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2017, 20:11:12 »
160 tl'lik tablet iş yapmaz. Çoluk çocuk için oyuncak (4-6 yaş)
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2017, 17:38:12 »
Kampanyaların tadı kaçırdılar firmalar üç ay zamanda Ürünler kaliyesiz yada sayısı az olması
Yalnız dostum ürünün hedef kitlesine göre ürünler çok iyi. Şu ürünün hedef kitlesi 3-9 yaş arası çocuklar. Eeeee bu çocuklara IPAD de versen V Tab da versen oyun oynayacak. IPAD in kıymetini bilmeyecek nasılsa, 50 IPAD vereceğine 500 çocuğu sevindirmiş oluyor, bence firma yerinde düşünmüş. Kampanyacıları tatmin etmeyen ama hedef müşteriyi mutlu eden hediyeler.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.