Gönderen Konu: Yeni Çipli Kimlik Kartı Hakkında Başlık  (Okunma sayısı 5033 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yeni Çipli Kimlik Kartı Hakkında Başlık
« Yanıtla #30 : 11 Nisan 2017, 13:56:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çocuğumla beraber başvurmuştuk adanadan.üniversite sınavından önce çocuğunki geldi benimki halen gelmedi dün aradım yine daha baskıya bile gitmemiş.kan grubu şartı yok.varsa iyi olur.şimdiden başyurun bence yaza anca gelir yoğunluktan

kan grubunu direk söyleyince ekliyorlarmı kimliğe.yoksa hastahane kan tahlili muayenesi şartmı
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #31 : 11 Nisan 2017, 19:33:09 »
Kan gurubu kartı istemediler
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2017, 11:26:05 »
çocuğumla beraber başvurmuştuk adanadan.üniversite sınavından önce çocuğunki geldi benimki halen gelmedi dün aradım yine daha baskıya bile gitmemiş.kan grubu şartı yok.varsa iyi olur.şimdiden başyurun bence yaza anca gelir yoğunluktan

kan grubunu direk söyleyince ekliyorlarmı kimliğe.yoksa hastahane kan tahlili muayenesi şartmı
hayır direk söyleme ile eklemiyorlar.kızılay kan merkezinden kan grubu kartı alıp gösteriyorsunuz öyle yazıyorlar

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2017, 11:32:04 »

hayır direk söyleme ile eklemiyorlar.kızılay kan merkezinden kan grubu kartı alıp gösteriyorsunuz öyle yazıyorlar

Kan gurubu kartı istemediler

bu arkadaştanda istememişler. bende daha önceki kimliklerde sorumluluk kimlik sahibine bırakılıp direk kan tahliline gerek kalmadan vatandaşın kan grubunu söylemesiyle ekliyorlardı.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #34 : 12 Nisan 2017, 19:49:45 »
Ben kimlik kartımda kan gurubunu göremedim, sorduklarından bile emin degilim,  yeni kimlik kartımda kan gurubu yazan var mi?
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 28 Nisan 2017, 15:18:24 »
bazı illerde ilçe emniyet müdürlüklerine fotoğraf kabini koymuşlar. 4 adet 10 liraya çekiliyormuş. ADANA da var mı acaba böyle uygulama.

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #36 : 02 Mayıs 2017, 13:43:19 »
YENİ KİMLİK KARTIMDA KAN GRUBU DİYE BİR BÖLÜM YOK AMA ÇİPE İŞLENMİŞ DEMEKKİ