Gönderen Konu: Bebek Arabası mı Baston Puset mi?? Yardım  (Okunma sayısı 15628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
Bebek Arabası mı Baston Puset mi?? Yardım
« : 09 Ocak 2017, 11:26:15 »
Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar kafamızın hayli karışık olduğu bir konu için deneyimli annelerden yardım bekliyorum  :)

Elimizde bir baston puset var,bir yakınımız da ana kucağı vereceğini söyledi. Şimdi bu anakucağı anladığım kadarıyla pusete takılmıyor.Ana kucagi ilk 6 ay, pusette 6. aydan itibaren kullanılıyormuş. Sizce elimdeki puseti elden çıkarıp travel sistem bebek arabası mı alsam. Çünkü 3-4 aylıkken biryere gezmeye gittiğimzde anakucağıyla elde dolaşmak zor olur gibime geldi. 

Elimdeki baston puset şu: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Tercihim yorumlarınız doğrultusunda şekillenecek...
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 11:49:08 Gönderen: adige01 »
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: Bebek Arabası mı Baston Puset mi?? Yardım
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2017, 11:29:42 »
Oncelikle hayırlı olsun canım. Bence elinde baston puset varsa yeni bir puset alma onun yerine kanguru almanı tavsiye ederim. Ergonomik bir kanguru seni baston pusete gecene kadar idare edecektir. Tuniko sitesinde boba kqnguruları bir araştır derim 😊

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2017, 11:33:36 »
Kesinlikle bu konuda ebruya katılıyorum Boba 4G hayat kurtarıyor... kızım 15 aylık ve hala kullanıyoruz biz.. ama yine de ille puset dersen ; ilk 6 ay doktor dışında çok çıkmadık biz dışarıya hem baston pusetim hem de anakucağım vardı ama ufakken baston u kullanmadık pek.. Ana kucağını da eşim taşıdı ben mecbur kalıp anakucağınla dışarı çıktığımda çok zorlandım. Taşıması çok zor oluyor.. Dişçi vs gibi durumlarda söylene söylene gittim ana kucağıyla  :'( onun haricinde sürekli Boba 4G de taşıdım. Garip garip bakanlar haricinde çokta rahat ettim
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 11:34:48 Gönderen: Helen »

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2017, 12:00:36 »
bebek erkekse eğer kanguru asla kullanamazsınız baston pusette küçükken zor olur

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2017, 12:17:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Oncelikle hayırlı olsun canım. Bence elinde baston puset varsa yeni bir puset alma onun yerine kanguru almanı tavsiye ederim. Ergonomik bir kanguru seni baston pusete gecene kadar idare edecektir. Tuniko sitesinde boba kqnguruları bir araştır derim 😊
Kesinlikle bu konuda ebruya katılıyorum Boba 4G hayat kurtarıyor... kızım 15 aylık ve hala kullanıyoruz biz.. ama yine de ille puset dersen ; ilk 6 ay doktor dışında çok çıkmadık biz dışarıya hem baston pusetim hem de anakucağım vardı ama ufakken baston u kullanmadık pek.. Ana kucağını da eşim taşıdı ben mecbur kalıp anakucağınla dışarı çıktığımda çok zorlandım. Taşıması çok zor oluyor.. Dişçi vs gibi durumlarda söylene söylene gittim ana kucağıyla  :'( onun haricinde sürekli Boba 4G de taşıdım. Garip garip bakanlar haricinde çokta rahat ettim

Teşekkür ederim kanguru hiç düşünmemiştim açıkcası onu bir inceleyeyim ozmn :-*

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2017, 12:22:04 »
bebek erkekse eğer kanguru asla kullanamazsınız baston pusette küçükken zor olur
evet erkek. erkekte neden kullanılamıyor  ???

erkek bebekler biraz daha hareketli olduğu için durmak istemiyor kanguruda kızlar daha sakin duruyorlar ama ne ben ne arkadaşlarım dünya para verip aldığımız kanguruları kullanamadık ya da en azından almadan önce gidip deneyin derim.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2017, 12:39:59 »
biz ikiz yeğenlerimi hep baston pusetle büyüttük.. ana kucağı da vardı ama çok az kullanabildik ağır olduğu için.. bebek iki tane olunca bizde öncelik pusetin katlandığında bagaja sığabilmesi ve hafif olmasıydı.. tam yatan model olduğu için de ilk aylardan itibaren kullandık diye hatırlıyorum..

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2017, 09:14:38 »
ben cocuk arabasını ve ana kucagını bırbırıne  takılır almıstım zamanında coktaa ısımı gordu ama eger arkaya yatmalı olursa hep kullanırsın sonrasında bıraz buyudugunde araba agır gelıyır bastonda almıstım oyuzden

Çevrimdışı revenge124

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2017, 09:50:42 »
Eğer;
 -hafif bir araç istiyosan
- Çok sık toplu taşıma araçı kullanacak isen
-Katlandığında fazla yer kaplamasın diyorsan
baston araba almalısın( Biz baston araç araç kullandık çok da memnun kaldık)

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2017, 17:21:46 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize. Baston pusetimiz tam yatanlardan değil önü de korumalı değil,elden çıkarabilirsek sanırım ana kucağı takılan bebek arabalarından alacağız...