Gönderen Konu: Pasabahce Hayalinizdeki Yılbaşı Sofrası/ 30 Aralık  (Okunma sayısı 9753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chilekesh

• Acemi Kampanyacı
  • **
Paşabahçe’nin kristal cam markası f&d’nin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine girip üye olun ve f&d ürünleriyle yılbaşı sofranızı kurun; en güzel sofra sizinki seçilirse 31 Aralık gecesi evdeki masanızı f&d’nin seçkin ürünleri donatsın. Tıkla ve hemen katıl !

Siz de f&d ürünlerinin sunduğu zarafet ile kendi masanızı süslemek istiyorsanız Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinadresine girerek üye olun ve bu muhteşem deneyime başlayın. Onlarca şık seçenek arasından kendi beğeninize göre bir yılbaşı sofrasını kurun ve bu özel sofranın gerçek olması şansını yakalayın
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
  Paşabahçe’nin kurşunsuz kristal cam markası f&d, “Hayalimdeki Yılbaşı Sofrası” yarışması ile sofralarınıza ışıltılı bir dokunuş getiriyor. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesini ziyaret eden, en çok oyu alıp “f&d ile kurulmuş en şık yılbaşı sofrası” seçilen tasarımın sahibi, sofrasındaki tüm f&d ürünlerini kazanıyor ve hayalindeki yılbaşı sofrasını 31 Aralık akşamı kendi evinde kurma şansını elde ediyor. Sofralara oy veren her 100. şanslı kişi ise, çok özel bir f&d ürünü kazanıyor.  
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2009, 23:15:39 Gönderen: erteb »

Çevrimdışı desstiny

• Usta Kampanyacı
  • Pasif Agresif :)
bende 3 masa kurdum we yoruldumm :D :D
Ama ben işten Nefret Ediyorumm..
Bide Pazartesilerdenn..
Bide hiç bitmeyen saatlerdenn...

Çevrimdışı CDE

• Usta Kampanyacı
BENDE 1 masa kurdum...

Çevrimdışı Baş Belası

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ben 3 masa kurdum :),hoşuma gitti valla bi tane yapınca sıkılana kadar yaptım,zaten 2. , 3. daha güzel oldu,insan yaptıkça yeteneği gelişiyo :D,güzellik bi fark yaratmıyo oylamalı yarışmalarda ama olsun ;D ,olmuşken güzelinden olsun sofram :D
Özel msj atanlara HALA itinayla destek olunur :D :D :D

Çevrimdışı Melos

• Usta Kampanyacı
    • Gezi,Yemek Tarifleri,Tatil,Hobi,Video,Örgü,Dantel,Sağlıklı Beslenme Ve Diyet
alala ben yapamıyom sayfa açılmıyor üye olum dedim üye oldan sonrada dondu

Çevrimdışı mesepalamudu

• Deneyimli Kampanyacı
oylamalı yarışmalardan nefret ediyorum. :-\

Çevrimdışı Melos

• Usta Kampanyacı
    • Gezi,Yemek Tarifleri,Tatil,Hobi,Video,Örgü,Dantel,Sağlıklı Beslenme Ve Diyet
bendeee

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
ben de üye oldum
ama oylama yapmak için
oy veren 100 kişiye de ödül varmış belki o denk gelir ;)
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
oylamalı yarışmaları bend e sevmiyorum. bitane efesinkini deniyorum .para versem oylayan yine bulamayacağım galiba..ama kurulan sofralara oy kullanarak destek olabilirim ...belki 100. olurum..bellimi olur..

Çevrimdışı desstiny

• Usta Kampanyacı
  • Pasif Agresif :)
supriz hediye ne acaba mrk ettim
Ama ben işten Nefret Ediyorumm..
Bide Pazartesilerdenn..
Bide hiç bitmeyen saatlerdenn...