Gönderen Konu: Nescafe 3 Mercedes CLA 200 AMG ve 333 iphone 7/15.01-15.04.2017  (Okunma sayısı 15457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Nescafe 3 Mercedes CLA 200 AMG ve 333 iphone 7/15.01-15.04.2017
« Yanıtla #30 : 16 Ocak 2017, 21:21:05 »
Kampanya görseli var
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #31 : 16 Ocak 2017, 21:30:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Şifreli paketlerin üzerinde kampanya görseli var mı? Eski ürünlerde de şifre bulunuyor mu?

Eskiden denenmişti, Magnum'lardaki gibi geçmiş yıllarda kullanılmamış eski şifreler geçmiyordu. Bu yıl bilmiyorum. Magnum'larda raf ömrü 2 yıl olduğundan şifre sistemi değişmeden kullanılmamış geçmiş şifreler girilebiliyor.

« Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 21:33:21 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #32 : 16 Ocak 2017, 23:26:11 »
Arkadaşlar zehir verecekler ki maliyeti düşük olsun. Gerçek Kolombiya kahvesi, Brezilya, Afrika kahvesi olacak olsa bu fiyatlara satılır mı  ;)

Maliyet düşük olunca da işte size çekilişle araba ev verebiliyorlar.  :( :o :D Büyük uluslararası markalar hep böyle...

Şaka bir yana yada şaka değil ama kitlesel üretim ile hızlı tüketim ürünlerinde anca bu çekilişler olabilir.

Migros'ta 10'lu paket 3,95 , 15'li paket 5,90 TL. Kısmetse daha cazip bir kampanya olmazsa 15 li paket alımıyla kapatacağım. Eski sonuçlar ortada, çok da yatırım yapılacak çekiliş değil bence.

Çok sağlıklı bir şey olmadığı konusunda hemfikiriz fakat gerçek kahve -diğer her şeyde olduğu gibi- bizim memlekette bu kadar pahalı. İtalya'da bi süpermarketten 2,5 euro'ya 750 gr. Lavazza aldığımı düşünürsek.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 16 Ocak 2017, 23:50:01 »
Nescafe'nin çekilişle birlikte aynı zamanda  Burger King kampanyası da var.

Katılım Koşulları
Bu kampanya 15.01.2017(saat 00.01)-15.04.2017(saat 23.59) tarihlerinde T.C. Sınırları içinde promosyonlu Nescafe 3’ü1 Arada Orijinal, Nescafe 3’ü1 Arada Extra, Nescafe 2’si1 Arada veya Nescafe 3’ü1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinden birini satın alıp ambalaj içerisindeki şifreyi ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e bir SMS gönderen veya kampanya.nescafe.com.tr (ücretsiz)’deki formu eksiksiz dolduranlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında yollanan her şifre çekiliş için bir çekiliş hakkı kazandıracaktır. Aynı zamanda yollanan her bir şifre, bu sitede kullanabileceğiniz 1 NESCAFE PUANI olarak sayılacaktır.

NESCAFE PUAN’ları birikirken SMS ve websitesi kanalından yollanan şifreler, katılım yapılan cep telefonu numarası baz alınarak sayılacaktır. SMS ile Avea (markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. SMS ile başarılı/hatalı tüm katılımlar Avea, Turkcell, Vodafone için KDV&ÖİV dahil 0,65TL’den katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Tüketiciler, hediyeleri kazanabilmek için kampanya.nescafe.com.tr adresinden kayıt olmalı ve ad, soyad, e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurtuktan sonra oturum açmalıdır. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler gerçeği yansıtmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirlemeceğinden ve kazanlılan hediye kodları bu kayıtlı e-posta dresine gönderileceğinden tüketicinin bu bilgileri dikkatle girmesi gerekmektedir.

20 NESCAFE PUAN’ı biriktiren tüketicilere, tavsiye edilen perakende satış bedeli 5TL olan gamesultan.com web sitesinde geçerli 5 G-CASH veya tavsiye edilen perakende satış bedeli 13TL olan Burger King® restoranlarından (Burger King®’in Havalimanı ve Mobil Burger King® restoranları hariç) 1 adet Köfteburger® Menü + 1 adet Nescafe Allegria verilecektir.

Ödüller değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

Bir kişi her hediyeden yalnızca bir kez faydalanabilir. Aynı hediyeyi ikinci kez kazanmak mümkün olmayacaktır.

G-Cash, Game Sultan’ın sanal para birimidir. Kazandığınız G-Cash ile isterseniz League of Legends Riot Points, isterseniz Dota2 Kodu, Wolfteam Nakit, Facebook Bakiyesi, iTunes ve Google Play Hediye Kartları, Playstation Plus Üyelik, Spotify Premium Üyelik ya da Steam Koduyla istediğiniz oyunu satın alabilirsiniz.

G-Cash kodunuzu Game Sultana üye olduktan sonra Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden aktive edebilirsiniz.

Burger King® restoranlarından 1 adet Köfteburger® Menü + 1 adet Nescafe Allegria ödülü en geç 15.04.2017 tarihinde kullanılmalıdır. gamesultan.com web sitesinde geçerli 5 G-CASH ödülünün kullanılması için bir zaman sınırı bulunmamaktadır.

Kampanya süresi boyunca nescafe.com.tr websitesi üzerinden kampanya kodunu alan müşteriler Burger King® Restoranlarında kampanya kodunu ibraz edeceklerdir. İbraz edilen kampanya kodu restoranlarda bulunan Pharos Pos cihazına girilecek ve onaylanan kod ile “1 adet Köfteburger® Menü + 1 adet Nescafe Allegria” ürünlerini bedelsiz alabileceklerdir.

Kampanya süresi boyunca nescafe.com.tr websitesi üzerinden kampanya kodunu alan müşteriler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinde kodlarını girerek hesaplarına 5 G-CASH tanımlayabileceklerdir.

Kampanya toplamda 15.000 G-CASH ve 6.500 adet “1 adet Köfteburger® Menü + 1 adet Nescafe Allegria” stokla sınırlıdır. Nestlé katılımcılara önceden haber vermeksizin işbu kampanya koşullarında ve stok içeriği ve sayısına ilişkin olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kazanan kullanıcılara hediyeleri en geç 15 Nisan 2017 tarihinde e-posta adreslerine mail yoluyla gönderilecektir.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #34 : 17 Ocak 2017, 11:58:09 »
Nissan juke cekilisi bitsin ,uzun sure Burger yemeyecegim. Ayda 1 yiyorum sirf katildik demek icin.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 18 Ocak 2017, 08:31:42 »
nescafe sitesine üye oldum ama şifreleri girdikten sonra tekrardan giriş sayfasına atıyor.geri döndüğümde şifre girilmemiş görünüyor. sitede sorunmu var acaba. chrome ile giriyorum
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı drifter

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #36 : 18 Ocak 2017, 08:58:05 »
nescafe sitesine üye oldum ama şifreleri girdikten sonra tekrardan giriş sayfasına atıyor.geri döndüğümde şifre girilmemiş görünüyor. sitede sorunmu var acaba. chrome ile giriyorum
ben de chrome kullanıyorum hocam, bende bi sıkıntı yok ama. şifreleri tekrar girdiğinde daha önce kullanılmıştır diyosa sıkıntı yoktur büyük ihtimalle ama istersen de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail olarak at dönüt veriyorlar

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 18 Ocak 2017, 09:22:21 »
ben de chrome kullanıyorum hocam, bende bi sıkıntı yok ama. şifreleri tekrar girdiğinde daha önce kullanılmıştır diyosa sıkıntı yoktur büyük ihtimalle ama istersen de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail olarak at dönüt veriyorlar

Twitter sayfalarına yazdım cevap geldi : Merhaba, yoğun katılımdan dolayı sistemsel bir sorun yaşıyoruz. İlgili ekiplerimiz konu üzerinde çalışıyor. En kısa süre içerisinde sorun düzelecektir. Daha sonra tekrar denemeni rica ederiz.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #38 : 07 Şubat 2017, 16:20:23 »
Ozkuruslar Market tane 28 kuruslara geliyor.
[/url]

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #39 : 15 Şubat 2017, 20:03:56 »
Konu kapanmis arkadaslar, 20 adet sifre girisi ile burger + kahve promosyonu tukenmis.