Internetten Para Kazan > Para kazan

Roamler Türkiye

<< < (2/10) > >>

calculus07:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinAktivasyon kodu verebilecek olan var mı acaba

--- Alıntı sonu ---
bende var mail verin

--- Alıntı sonu ---

Bir de bana yollar mısınız?

--- Alıntı sonu ---
mail yolla abi

nesenes:
Tesekkür ederim benim basvurum onaylanmis aktivasyon koduna gerek kalmadi

telit35:
Üye olmak isteyen banada mail adresini gönderebilir? Davetiye hakkım var

telit35:
Her an başının belaya girebileceği, görevliler tarafından potansiyel suçlu olarak görülebileceğin görevler veren bir uygulama... Yurtdışında bu iş yapılabilir ancak Türkiye de mağazaların, işyerlerin büyük bir çoğunluğunda başında bekleyen satış personelini özellikle süper market, banka vs. gibi yerlerdeki güvenlik görevlilerini hesaba katarsak, uygulamanın tanıtıldığı gibi akıllı telefonunla istediğin zaman, gezerken para kazan sloganı benim düşünceme göre mantık dışı.

guvenkoksal:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinHer an başının belaya girebileceği, görevliler tarafından potansiyel suçlu olarak görülebileceğin görevler veren bir uygulama... Yurtdışında bu iş yapılabilir ancak Türkiye de mağazaların, işyerlerin büyük bir çoğunluğunda başında bekleyen satış personelini özellikle süper market, banka vs. gibi yerlerdeki güvenlik görevlilerini hesaba katarsak, uygulamanın tanıtıldığı gibi akıllı telefonunla istediğin zaman, gezerken para kazan sloganı benim düşünceme göre mantık dışı.

--- Alıntı sonu ---

Yoruma %100 katılıyorum aynen öyle... Bir kaç kere güvenlik tarafından uyarı almışlığım var....

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git