Gönderen Konu: Bebek Arabası mı Baston Puset mi?? Yardım  (Okunma sayısı 15638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Bebek Arabası mı Baston Puset mi?? Yardım
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2017, 17:32:34 »
Öncelikle hayırlı olsun.  Büyük oğlum için puset ve baston araba takım almıştık. İlk 6 ay hastane çıkışı dahil puset kullandım o sırada baston arabanın yatağını çıkardım daha rahat kullandım.  2 yil da oğlum büyüyene kadar hem yatak hem oturacak pozisyonda kullandım. Puseti de 13 kg olana kadar araba koltuğu olarak kullandım.  Şimdi küçük bebeğimde de aynı şekilde kullanıyorum. Benim baston tek elle açılıp toplanabiliyor. Otobüs minibüslere inip binerken yeri geldi kucağımda bebekle açtım kapattım yeri geldi açık şekilde binip bebeği otobüste uyuttum. Önemli olan sizin kullanımınız. İhtiyacınıza göre düşünün derim
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2017, 19:02:58 »
baston pusette çocukları iki büklüm görüyorum

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2017, 22:33:35 »
Bebek arabası aldım ilk çocuğumda rezillikten başka birşey değildi arabaya koyarken zor indirirken zor sonra baston pusetleri gördüm ikinci çocuğum için alıp deneyim dedim iyikide almışım rahatlık miş valla gerçekten tavsiye ederim diğer iki çocuğumda bastonpuset kullandım ilkindeki sorunları yaşamadım.
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir