Gönderen Konu: miyavistanbul  (Okunma sayısı 6780 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
Ynt: miyavistanbul
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2017, 12:12:51 »
Günaydın. Bu tweetimizi RT eden ve @miyavistanbul sayfamızı takip eden 2 kişi Bath & Body Works mağazasına 100 TL değerinde kupon kazanıyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2017, 03:29:17 »
Çekiliş Sonuçları Hakkında
24 OCAK · HERKESE AÇIK
Merhaba, bildiğiniz gibi Miyavistanbul kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesi. Bazı markaların sponsor olmasıyla kedi evleri yapıp ihtiyaç bölgelerine dağıtıyoruz. Keşke her il ve ilçeye yetişebilsek.

Daha fazla kişiye ulaşabilmek adına Twitter üzerinden yaptığımız çekilişlerle alakalı bir açıklama yapmak istedik. Çekilişlerimizin nasıl belirlendiğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Sonuçtaları yine Twitter üzerinden açıklıyorduk ancak kazanan kişilerden bazı olumsuz geri dönüşler aldık. Çok fazla olumsuz mesaj ve mention aldıklarını belirttiler. Bu durum çoğalınca da bir çözüm üretmek istedik. Bundan sonraki çekilişlerimizin sonuçları belirlendiğinde mention atmak yerine DM atacağız. Eğer ilgili kişi onaylarsa, kazanan kişiyi halka açık bir şekilde paylaşıyor olacağız. Herkese ilgi ve desteğinden ötesi teşekkür ederiz. Bol şans ve #biryuva :)

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2017, 07:52:23 »
 "Çok fazla olumsuz mesaj ve mention aldıklarını belirttiler. "

Böyle demişler açıklama notunda, acaba kazanan kişiler nasıl olumsuz mesaj aldılar? "ben sizden daha çok kedi severim, niye siz kazandınız, haksızlık bu" gibi mesajlar mı? :P :P :P

Telefon, tablet, PS4 hediye etseler kazanamayanların tepkisini anlarım, ki hepimiz burada ne alakasız paylaşımlara ne hediyeler verildiğini gördük şu kadar zamanda. Ama RT edilen twitten çekiliş ile seçilen kişiye kolye ucu, çiçek, defter, kitap hediye eden hesabın sahibinin ve kazananlarının derdini çözemedim.

Kendilerine hayatta başarılar dileyip takipten çıktım ben. Çekiliş dediğin şeffaf olacak, random.org diye birşey var 30snlik video ile çekilişi kaydedersin, yayınlarsın, kimse gıkını çıkaramaz. Kazananlara olumsuz mesajlar atılıyormuş, tamam canım.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2017, 11:12:34 »
aynen ben de takipten çıktım.duygu sömürüsü yapıp takipçi çekmeye çalışıyorlar :(