Gönderen Konu: Bargello Perfume (official)  (Okunma sayısı 468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drbengu

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1953
  • Lippincott
Bargello Perfume (official)
« : 30 Ocak 2017, 11:31:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bugün, Dünya Puzzle Günü. Hazırsanız puzzle yarışmamız başlıyor. 🙂
Sen de önceki paylaştığımız görsellerimizdeki gizlediğimiz numaralandırılmış puzzle parçalarını soldan sağa doğru sıralamayla bizimle yorum olarak paylaş, Melange ve Avenue kazanan kişilerden biri olma şansı yakala!


1. Bargello Parfüm, 29 Ocak 2017 – 03 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2. Yarışma, Bargello Parfüm’ün resmi Facebook ve Instagram hesabından yapılacaktır.
3. Yarışmacılar, Bargello Parfüm’ün resmi Facebook ve Instagram hesabından yayınlanacak görsellerdeki puzzle parçalarının soldan sağa doğru sıralamasını, bizimle yorum olarak paylaşarak yarışmaya katılabilirler.
4. Bargello Parfüm’ün Facebook ve Instagram hesabını takip eden gönderi sahipleri arasından çekilişle seçilecek 10 kişi Avenue veya Melange ödül olarak kazanacaktır.
5. Kazananlar, Bargello resmi Facebook ve Instagram hesabından 04 Şubat 2017 tarihinde duyurulacaktır.
6. Kazananların hediye biletlerini alabilmeleri için @bargelloperfume hesabına isim, soyad, telefon numarası ve adres bilgilerini hatasız olarak @bargelloperfume resmi Facebook veya Instagram @bargelloperfume hesabına özel mesaj yoluyla iletmeyi kabul ederler. Kullanıcı bilgilerinin hatalı ya da eksik paylaşımı söz konusu olduğunda ve 10 iş günü içerisinde bilgilerini göndermemesi durumunda kazanan kullanıcılar hediye hakkından muaf tutulacaktır. Bu durumda hediye hakkı yedek kazanan listesinden bir kullanıcıya geçer.
7. Yarışmacılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. İletirse de kendi sorumluluğundadır.
8. Sahte hesaplar üzerinden çekilişe katılarak ödül kazandığı tespit edilen yarışmacılar ödülden men edilecektir.
9. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
10. Bargello Parfüm, önceden haber vermeksizin çekilişi durdurma, değiştirme ve çekilişte hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
11. Yarışmaya Bargello Parfüm ve Alafortanfoni çalışanları ve bu azlar.
12. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş çalışanların 1. dereceden yakınları çekilişe katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamsayılır.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 11:34:07 Gönderen: drbengu »
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..