Gönderen Konu: 1tik1mama  (Okunma sayısı 720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drbengu

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1953
  • Lippincott
1tik1mama
« : 30 Ocak 2017, 10:50:46 »
cevahir avm formu dolduran kişiler adına haçikoya 1 kg mama bağışlıyor :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1tık1mama uygulaması, 27 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Cevahir AVM 1.Kat Ortak Alan’da, 12:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan 1yuva1mama etkinliğinin dijital uyarlamasıdır.

Katılım Koşulları
Uygulamaya katıl, sokaktaki dostlarımıza mama bağışı yapılmasına katkıda bulun!

Bu Şart ve Koşulları inceleyerek, kayıt sayfasında “Katılım Koşullarını Kabul Ediyorum”u tıklayarak ve uygulamaya katılarak, 1tık1mama Uygulaması ile ilgili aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılacaksınız.

1tık1mama Uygulaması Genel Bakış
1tık1mama uygulaması ("uygulama"), Cevahir AVM ("sponsor")'nin sponsorluğunu yaptığı, katılımcıların, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasından katılabileceği belirtilen bir web uygulamasıdır.

Katılımcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını kullanarak uygulamaya katılabilirler. Her katılımcı yalnızca bir kez uygulamada kayıt oluşturabilir ve sonrasında hesabını değiştiremez. Katılımcılar, uygulamaya giriş yaptıktan sonra, uygulama üzerinden sertifika oluşturabilecek ve bu sertifikaları uygulama aracılığıyla sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabileceklerdir.

Uygulamaya giriş yapan her kullanıcı ve paylaşılan her sertifika için Haçiko Derneği tarafından Cevahir AVM adına ihtiyacı olan barınaklara 1 kg mama bağışı yapılacaktır. Uygulamayı en çok paylaşan hesaplar, siteye gelen ziyaretçi sayıları ile beraber uygulamada gösterilecektir.

Uygunluk
Sponsor, Cevahir AVM ve bunların ilgili tali şirketleri, ana şirketleri, iştirak ve bağlı şirketlerinin (hep birlikte "Cevahir AVM") çalışan ve çalışan statüsünde olmayan işçileri uygulamaya katılamazlar.

Uygulamanın geliştirilmesine veya yürütülmesine katılan diğer ajans veya şirketlerin çalışanları, uygulamaya katılamazlar.

Uygulamanın Süresi
Uygulamanın dönemi 27 Ocak 2017'de başlar. Sponsor, kendi takdirine bağlı olarak, tüketiciye 1 (bir) gün önceden duyurmak kaydıyla uygulama süresini kısaltma, uzatma, uygulamayı askıya alma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Uygulama, 27 Ocak 2017'den itibaren erişilebilir olacaktır. Katılımcılar, uygulamaya giriş yaptıktan sonra sertifika oluşturarak ve siteyi paylaşarak daha fazla mama bağışı yapılmasına katkıda bulunabilirler.

Uygulamaya Katılım
"Uygunluk" koşullarına uyan katılımcılar uygulamaya aşağıdaki yollarla katılabilirler.

Türkiye genelinde, kampanya tarihleri arasında, Cevahir AVM içeriklerinin, kampanyalarının tanıtımının yapıldığı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) adresli Cevahir AVM Facebook sayfasına girerek, 1tık1mama uygulamasına katılırlar. Sonrasında katılımcı formuna Ad, Soyad, Şehir, Cep telefonu, E-posta bilgilerini girerek 1tık1mama Uygulamasına katılabilirler. Bilgilerini eksik yazan katılımcıların uygulamaya katılsalar dahi, katılımları geçersiz sayılır.

Kampanyaya isteyen herkes Facebook üzerinden ücretsiz katılabilir (Facebook üyeliği ücretsizdir). Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.

Uygulamaya Facebook uygulaması ile katılmak isteyen katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine girerek ekrandaki yönlendirmeleri takip edip kullanım koşullarını kabul ederek uygulamaya katılacaklardır. Uygulamaya kayıt olan katılımcılar "katılımcı" olarak sayılacaktır.

Bir "katılımcı" oluşturulabilmesi için kişinin geçerli bir cep telefonu ve Facebook hesabı olmalıdır. Geçerli bir cep telefonu ve Facebook hesabına sahip olmayan kullanıcılar "katılımcı" oluşturamaz.

Her Katılımcı, 1(bir) kez uygulamaya katılabilir. Bir katılımcının birden fazla Facebook kullanıcı adı ile "katılımcı" olarak uygulamaya katılması, uygulamadan haksız fayda sağlamaya çalışması halinde Sponsor (Cevahir AVM) katılımcıyı uygulamadan çıkarıp kullanıcı tarafından gerçekleştirilen işlemleri geçersiz sayma ve hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. Sponsor, bu kontrolleri fiziksel adres, IP ve sistemsel algoritmalar üzerinden yapacaktır.

Sponsor, kullanıcıların mama bağışlayabilecekleri yöntemleri değiştirme, bu yöntemler üzerinde eklemeler yapma veya bu yöntemleri kaldırma hakkını saklı tutar.

Kullanıcıların uygulamada hile yapmalarının tespit edilmesi halinde paylaşım sayısı kısmında bulunan değerin silinmesi ve katılımcı iptali söz konusu olacaktır. Uygulama süresi bitiminden sonra katılımcıların hile yaptıkları Sponsor tarafından fark edilir ise, Sponsor tarafından katılımcı için yasal süreç takibi başlatılacaktır.

Katılımcı, paylaşım sayılarının uygun şekilde tahakkuk etmediğini düşünmesi halinde Cevahir AVM Facebook sayfasına özel mesaj atarak, bildirimde bulunabilir.

Katılımcılar, Sponsor tarafından uzatılmadıkça ve sair suretle değiştirilmedikçe uygulamaya katılım gösterebilirler.

Katılımcının mama bağışının kendisine veya kendi talebi doğrultusunda bir kuruma veya yere teslim edilmesini isteme hakkı yoktur.
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..