Gönderen Konu: Doğru Cevap Eğitim Kurumları  (Okunma sayısı 573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
Doğru Cevap Eğitim Kurumları
« : 27 Aralık 2016, 19:42:30 »
Facebook ve Twitter Sayfalarımızı Beğen, Herkese açık olarak Paylaş, Hediyeleri Kap!
#DoğruCevap #Doğru #Cevap #İyiGelecek
Yarışmamız Facebook ve Twitter üzerinden eş zamanlı yürüyecek. İsteyen Facebook’tan isteyen Twitter’dan katılabilir.
Beğen Paylaş ve Kazan yarışmamız 23 (dahil) – 31 (dahil) Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
Facebook’ta afişin yer aldığı gönderiyi, «herkese açık» olarak paylaşan kişiler arasından bir değerlendirme yapılacaktır.
Twitter’da yarışma postunu retweet eden kişiler arasından değerlendirme yapılacaktır.
Jüri tarafından yapılan seçim ile 5 talihli kişi kazanacaktır.
Ön koşul olarak yarışmaya katılanlar Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nın Facebook sayfasını beğenmeli ve Twitter’daki @DogruKurs hesabını takip etmelidir.
Yarışmanın sonucu 2 Ocak 2017 Pazartesi günü açıklanacaktır.
Ödül kazanan katılımcılar ile Facebook ve Twitter DM aracılığı ile iletişime geçilecektir.
05 Ocak 2017 saat 13.00'a kadar geri dönüş yapmayan ödül sahiplerinin ödülleri iptal edilir.
Doğru Cevap Eğitim Kurumları, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Doğru Cevap Eğitim Kurumları, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin