Gönderen Konu: Elektrikli süpürge önerisi acil!!!  (Okunma sayısı 2311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: Elektrikli süpürge önerisi acil!!!
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2016, 17:26:41 »
2sene önce oldukça uzun süren detaylı araştırmalar sonucu bosch roxxun en üst modelini aldım.ya dyson yada bosch alacaktım internette ikisininde aynı anda süpürdüğü bir videoyu izlediğimde dysonu sildim kafamdan.2senedir kullanıyoruz oldukça kaliteli emiş gücünde azalma olmadı.çok güçlü bir makina.halısız yerleri de süpürün sonra silin bir bakın bakalım toz kalmış mı.viledayı çok yapmıyorum.süpür gitsin.ayrıca sessizliğinden ötürü ödül almış makina.şuan tekrar alıyor olsam yine aynını alırdım sanırım.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2016, 18:08:44 »
Philips marathon 9924 media markta 899 liraydı. Alt modeli bile daha pahalıydı. Görevlinin rowenta baskısına ragmen fiyatı çok düşük diye marathon aldım :) kampanyacı olumca ucuz fiyat cezbediyor:) çok tesekkür ederim arkadaslar.
:)

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2016, 18:10:19 »
Tüh ya bosch hiç bakmadım bile ilk defa öneriliyor :( bilseydim ona da bakardım. Aradığım şey süpür gitsin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2sene önce oldukça uzun süren detaylı araştırmalar sonucu bosch roxxun en üst modelini aldım.ya dyson yada bosch alacaktım internette ikisininde aynı anda süpürdüğü bir videoyu izlediğimde dysonu sildim kafamdan.2senedir kullanıyoruz oldukça kaliteli emiş gücünde azalma olmadı.çok güçlü bir makina.halısız yerleri de süpürün sonra silin bir bakın bakalım toz kalmış mı.viledayı çok yapmıyorum.süpür gitsin.ayrıca sessizliğinden ötürü ödül almış makina.şuan tekrar alıyor olsam yine aynını alırdım sanırım.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2016, 18:11:08 »
Bunu aldık inşallah güzeldir. Sırada ankastre fırın var alacağım zaman onu da sorarım çok tesekkürler

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2016, 18:59:22 »
Güle güle kullan, en ucuzu bulmuşsun ;) satıcılara hiç takılmaya gerek yok, kotası neyse o ürünü öneriyorlar. Samimi olduklarına hiç inanmıyorum.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 25 Aralık 2016, 19:10:39 »
Güle güle kullanın.Bende bu sene kısmet olursa yeni evime geçeceğim.Ankasrta,buz dolabı,televizyon vs hep  yeniden alınacak.Buradan kopya çekerim
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2016, 19:12:25 »
DC52 Animal Complete yazmışım yalnız fiyatı 3 nerdeyse... kusura bakma Banu'cum...Acayip bişey ama o makine bakmadım fiyatına...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 27 Aralık 2016, 13:51:50 »
DC52 Animal Complete yazmışım yalnız fiyatı 3 nerdeyse... kusura bakma Banu'cum...Acayip bişey ama o makine bakmadım fiyatına...

Zaten dyson yani en eskisini alayım dedim o bile 1600 :)) dc52 nin namını duydum. Zaten miele dyson ömürlük firmalar :)

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 11 Şubat 2017, 17:55:12 »
Philips marathon 9924 media markta 899 liraydı. Alt modeli bile daha pahalıydı. Görevlinin rowenta baskısına ragmen fiyatı çok düşük diye marathon aldım :) kampanyacı olumca ucuz fiyat cezbediyor:) çok tesekkür ederim arkadaslar.

çok uyguna almışsınız.. 1000 e bile yok şu anda, baya zamlanmış demek ki.. ben de düşünüyordum da nasıl peki memnun kaldınız mı siz?

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 13 Şubat 2017, 15:41:22 »
Çok memnunum tozları gördükçe daha cok süpüresi geliyor insanın. Silmeye gerek kalmıyor kesinlikle tavsiye ederim.