Gönderen Konu: İstanbul,patlama  (Okunma sayısı 1545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Ynt: İstanbul,patlama
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2016, 18:37:19 »
B.Paşa Çevik Kuvvet'te çalışan ve dün gece Vodafone Arena'da görevli olan polis memuru bir yakınım var. Çok şükür o iyi, patlama ile bulunduğu yerden 2 metre geriye fırlamış bedeni, sırt üstü düşmüş, kaskı başından fırlayıp paramparça olmuş, çelik yeleğine şarapneller saplanmış, yüzü ve kollarında sıyrıklar ile atlatmış bir de kulakta geçmeyen bir çınlama. Ayağa kalkmadan evvel bedenini yoklamış organları yerinde mi diye, sonra arkadaşlarının can dostlarının yardımına koşmuş. Telefonla görüştüm, sesini tarif etmek mümkün değil, ağzında ölen ve yaralı arkadaşları için dualar ve isyan vardı. Ben ağlamamak için zor tuttum kendimi, sabır diledim ona, moral verdim ne kadar verebilirim gerçi.

Yazık, vallahi yazık :(

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: İstanbul,patlama
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2016, 20:03:28 »
atlatamıyorsunuz, zaman dıyorlar ya yok oyle bısey!

13 Mart'ı bırebır yasadım! Vallahı yer yer cıldırıp sıtem ettıgımız ( Allah affetsın) Rabbım benı korudu. Guvenpark'ı kullanan bırıyım, 20.00'de cıkmayıp 19.00 da cıksak belkı de bana dua edecektınız. 800 kg patlattı kız, dun gece 2 patlama oldu. Biz binadayken bına kalktı sankı yerınden yenıden oturdu. Yemın ederım oyle unutamıyorsunuz, mumkun degıl. Ruyalar goruyosunuz, o patlatılan yerden gecıyorsunuz, işe guce yenıden gıdıyorsunuz. Mıllet aylarca Kızılay'a gıtmezken, işportacılar (dunyanın en zor işini yapanlar) o patlatılan yerde iş yaptılar. Tuttum buraya çiçekçilerin durumunu yazdım hatta ne hıkmetse tepki verenler oldu.

Biz evden seyrettık, o havaya ucan, parcalanan ınsanları bır de meslektaşları topladı... Yaşadıgımıza mı sukretmelıyız hayır ben etmıyorum! Nazlı Çelik bugun enfes konustu... Dinlemenizi ısterım..

çok yazdım dogru ama birşey daha! bulvarı ucuran kızın pesıne Sıhhıye'den eve donerken gozume 2 sey carptı, vırane bır kıraathanede tipitipler okey oynuyordu, sokakta da 2 kadın sarhostu...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter