Gönderen Konu: BtcTurk 7. Yaş Sosyal Medya Yarışması  (Okunma sayısı 294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lBaDOkeil

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 327
  • What a Lovely Day
BtcTurk 7. Yaş Sosyal Medya Yarışması
« : 30 Haziran 2020, 14:43:05 »
BtcTurk 7. Yaş Sosyal Medya Yarışması Katılım ve Kazanma Koşulları

1. BtcTurk tarafından düzenlenen BtcTurk 7. Yıl Bilgi Yarışması (Etkinlik) aşağıdaki şartları kapsar ve Etkinlik'e katılan her kullanıcı (Kullanıcı/Kullanıcılar) bu Etkinlik Katılım Koşulları'nı (Katılım Koşulları) eksiksiz okumuş ve kabul etmiş sayılır.
2. Kullanıcılar'ın Etkinlik'ten faydalanabilmenin ön koşulu ödül kazananın BtcTurk nezdinde açık bir kullanıcı hesabı olması; işbu “Etkinlik Katılım Koşulları”nı, “BtcTurk Kullanıcı Sözleşmesi Şartlar&Koşulları”nı ve “BtcTurk Gizlilik Politikası”nı eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise Etkinlik'e katılmaktır.
3. Etkinlik 1 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00 ile 20:00  arasında BtcTurk 7. Yıl etkinliği kapsamında gerçekleştirilecektir. Bu tarih ve saat aralığı sona erdikten sonra Etkinlik de sona ermiş olacaktır.
4. Gün içerisinde düzenlenecek olan etkinlikte, sorulacak  BtcTurk hakkındaki 7 soruyu, sorunun altına cevap olarak @btcturk Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru yanıtlayan ve hesabı kilitli olmayan ilk 3'er kişiye (toplamda 21 kişi) her bir kişi özelinde 1.000,- TL (BİN Türk Lirası) olmak üzere toplamda 21.000,- TL (yirmibirbin Türk Lirası) eş değerinde Bitcoin hediye edilecektir. *
5. Doğru cevabı @btcturk Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayan kişiler Twitter'ın uygulaması TweetDeck üzerinden listelenmek suretiyle belirlenecektir. Ödülü kazanan kullanıcılar BtcTurk sosyal medya hesapları tarafından ilan edilecektir. Kazandığı ilan edilen kullanıcıların BtcTurk'e kayıtlı eposta adresi bilgisini @btcturk Twitter hesabıyla özel mesaj yoluyla paylaşmaları gerekmekte olup, e-posta bilgisini 31 Temmuz 2020 tarihi saat 00:00'a kadar bildirmeyen kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez ve ödülleri iptal edilir.
6. BtcTurk Ödül kodu, BtcTurk'e iletilen bilgilerin BtcTurk tarafından teyit edilmesinden sonraki 2 (iki) iş günü içerisinde kazanan kullanıcıların BtcTurk nezdindeki hesap bakiyelerine Bitcoin (BTC) olarak yansıtılacaktır. BtcTurk Ödülü'nü talep etmek için son tarih 31 Temmuz 2020 saat 00:00'dir. Bu tarihten sonra gelen ödül talepleri değerlendirilmeyecektir. Kazanan kullanıcılar ödüllerinin başka bir hesaba gönderilmesini talep edemezler.
7. Kuponun kullanım süresi 3.07.2020 tarihi saat 00:00 tarihinden itibaren 3 (üç) aydır. Ödül kodları geçerliliğini  02.10.2020 tarihi saat 00:00'da yitirecektir.
8. Kazanan kullanıcı tarafından iletilen BtcTurk'e kayıtlı e-posta adresi bilgisinde eksik, yanlış olmasından, bildirilen e-posta adresinin başkası adına kayıtlı olmasından veya BtcTurk'e üyelik sırasında bildirilen e-posta adresi olmamasından kaynaklanabilecek sorun ve aksaklıklardan BtcTurk sorumlu değildir. Kazanan kullanıcılar tarafından sunulan bilgilerin doğruluğunun ispatı kullanıcının sorumluluğundadır, BtcTurk kullanıcı Ödül'e hak kazansa bile kullanıcı ile iletişime geçme sorumluluğunu almaz, başkası adına kayıtlı e-posta bildiren veya BtcTurk'e üyelik sırasında bildirdiği e-posta adresi yerine başka bir e-posta adresi bildiren kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez ve ödülleri iptal edilir.
9. Etkinlik'in kapsamı sadece BtcTurk'te üyeliği bulunan kullanıcılar ile sınırlı olacaktır. BtcTurk Ödülü'nü kazanma hakkına sahip olan kullanıcıların ödüllerini alabilmeleri için öncelikle BtcTurk'e üye olmaları gerekmektedir. BtcTurk'e üye olmayanlar işbu yarışmayı kazansalar bile BtcTurk Ödülü kendilerine teslim edilmez ve iptali gerçekleştirilir.
10. Bir kişi birden fazla Ödül kazanamaz. BtcTurk'e farklı bilgiler verilerek aynı kişi tarafından yapılan farklı kayıtların tespit edilmesi halinde bu kişiler Etkinlik'e dâhil edilmez. Bu kişiler ödül kazansalar bile ödülleri kendilerine teslim edilmez ve iptal edilir.
11. Ödül hak eden kullanıcıların ödülü kullanmaları için ödül kodunun kullanımı tarihinde BtcTurk'te açık bir hesabı olması gerekmektedir. Ödül kodunun kullanım tarihinde dondurulmuş/kapalı veya üstünde herhangi bir bloke/takyidat bulunan hesaplar kampanyadan faydalanamaz.
12. Bu kampanya Türkiye'de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş BtcTurk kullanıcılarına açıktır, yalnızca pro.btcturk.com ve BtcTurkPRO mobil uygulamasını kapsamaktadır.
13. Bu kampanyadan sadece bireysel hesaplar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile kurumsal hesaplar kampanyadan faydalanamazlar.
14. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, kazanılan ödülün paraya çevrilmesi talep edilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.
15. İşbu Etkinlik kapsamında hak kazandığınız Ödül kodunu BtcTurk nezdindeki hesabınızda aktive etmeniz halinde, hesabınızda tanımlı başka komisyon indirimi kuponlarınız veya ödül kodlarınız kullanım süresi ve/veya aktivasyon süresi içerisinde olsa dahi işbu Ödül kodunun aktive edilmesini takiben süresiz şekilde geçerliliğini yitirecektir. Bu nedenle, işbu Ödül kodunuzu aktive etmeden önce geçerliliği olan başka bir komisyon indirimi kuponunuz veya ödül kodunuz olup olmadığı öğrenmeniz ve aktivasyon işlemine buna göre karar vermeniz gerekmektedir.
16. Ödül kodları tek kullanımlıktır.
17. Ödül kodları sadece ödülü kazanan kullanıcı tarafından, ödülü kazanan kullanıcının hesabında ve Aktivasyon Süresi içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere kullanılabilir. Bu kampanya kişiye özel olup, diğer kampanyalar/kodlar/komisyonlar ile birleştirilemez ve Ödül kodu başka birisine veya başka bir kullanıcıya devredilemez.
18. Bu Etkinliğe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
19. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. (“BtcTurk” veya “Şirket”) Etkinlik şartlarını ve koşullarını dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, ilan edilen bu değişiklik ve güncellemeleri takip etmek zorundadır. Bu Katılım Koşulları'nın değişmeyen hükümleri, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.
20. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Şirketimizin Aydınlatma Beyanı için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkini inceleyebilirsiniz.
21. Etkinlik şartlarının kötüye kullanılması veya Etkinlik ödüllerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde ödüllerin iptali gerçekleştirilebilir.
22. BtcTurk tarafından bu Katılım Koşulları'nın eklendiği sırada öngörülemeyen, bu koşullardan doğan yükümlülüklerin ifasını kısmen veya tamamen ortadan kaldıran doğal afetler, savaş, iç savaş, seferberlik, yangın, infilak, ayaklanma, terör, siber saldırı, uzun süreli ve genel kapsamlı elektrik kesintisi, reklam/reklamların yayınlanmasını engelleyecek nitelikte reklamın/reklamların yayınlanacağı internet sitesi/sitelerine, bu sitelerin bağlı olduğu IP adreslerine ve ad server sistemlerine erişimin engellenmesi kararı verilmesi, mevzuat değişikliği gibi tarafların kontrolü haricinde zuhur eden haller, mücbir sebep sayılır. Bu maddede sayılan ve bu maddede yer almamakla birlikte hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, BtcTurk bu Katılım Koşulları ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu değildir. Mücbir sebep hallerinde; gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için kullanıcı tarafından BtcTurk'ten herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir.
23. İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
24.   Kazanan kişilere hediye edilecek 1.000,-TL’lik (bin Türk Lirası) Bitcoin miktarı belirlenirken Bitcoin’in Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin nezdinde 01 Temmuz 2020 tarihinde saat: 10:00 itibariyle oluşan en ortalama değeri esas alınacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas
2015 Paris
2015 Kıbrıs
2016 Paris
2017 India
2018 Madrid
2019 :(
2020 Madrid