Gönderen Konu: Chippin Kazandırıyor!  (Okunma sayısı 2539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı
Chippin Kazandırıyor!
« : 06 Aralık 2016, 22:00:50 »
Bu kampanya Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. adına MPİ'nin 29.11.2016 tarih ve 58259698-255.01.02 / 3019-9028 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.12.2016 (saat 00:01)- 20.01.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Chippin uygulamasını iOs (Appstore) 8.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden ücretsiz indirerek ad, soyad, cep telefonu, e-posta girişi ile üyeliğini tamamlayıp giriş yaptığında karşılarına çıkan kampanyalar ekranındaki linke tıklayarak açık adres bilgilerini, uygulamaya kayıt olurken kullandıkları cep telefonlarını ve Chippin numaralarını girerek kayıt formunu doldurup ücretsiz üye olan veya üyelik bilgilerini ve uygulamasını güncelleyip karşılarına çıkan kampanyalar ekranındaki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkine tıklayarak açık adres bilgilerini, uygulamaya kayıt olurken kullandıkları cep telefonlarını ve Chippin numaralarını giren bireysel katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler 27.01.2017 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat: 5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Çekiliş Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 1 kişiye 2016 Model Fiat 500 S4 POP, 1.2 FIRE 69 HP; 10 kişiye Apple iPhone 7 32 GB (Hat ve kart Hariçtir) verilecektir. Kazanan talihliler, 31.01.2017 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Chippin uygulamasını iOs (Appstore) 8.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android (Google Play) 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlara indirmek ve uygulamaya kayıt olmak ücretsizdir. Kampanya sadece bireysel katılımcılara yöneliktir. Kampanyaya Chippin uygulaması üzerinden üye olmak ve üyelik bilgilerini güncellemek ücretsizdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çevrimdışı cagcag

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Chippin Kazandırıyor!
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2016, 09:13:03 »
Uygulamanın yorumlarını okudum playstore'da ve vazgeçtim. Bir kişi bile mi güzel bahsetmez!

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2016, 09:29:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Uygulamanın yorumlarını okudum playstore'da ve vazgeçtim. Bir kişi bile mi güzel bahsetmez!

Ben bahsetmistim ::)
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2016, 11:34:55 »
Bende yükleyemedim diye üzülmüştüm. O zaman üzülmeyeyim.

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2016, 11:47:23 »
ne oldu bende yüklü

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2016, 12:30:02 »
Arkadaşlar o kötü yorumları biz yazdık bilerek puanlarımızı yüklesnler diye uygulama güzel puanlarda yüklendi ben sildim yorumumu

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2016, 10:20:59 »
Arkadaşlar yazdıysanız da belirtmeyin, sonra foruma diş bilemesinler.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.