Gönderen Konu: Hayal Gücünü Kullan Asus'tan Laptop Kazan/ 25 Aralık  (Okunma sayısı 1695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)

Aklına ne geliyorsa kullanmak serbest. Yeterki dizüstü bilgisayarının kapağını, her gün gördüklerimizden farklı kıl... kendi tasarım ve renklerinle süsle. Hayalgücünü tüm sınırlardan arındır ve şaşırt bizi!

Katılım 25 Aralık Cuma gün bitimine kadar devam ediyor. Tasarımlarını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail attıktan sonra iş bitiyor. Kazanan tasarım ise 31 Aralık Perşembe günü siteden duyurulacak. Yeni yıla yepyeni bir EeePC Seashell ile merhaba demek hiç fena bir fikir değil sanki :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım Bilgileri

AMAÇ

Amacımız “biz bu işi size bıraksak acaba nasıl olurdu?” sorusuna cevap bulmak, bu konuda aydınlanmak.

KONU

Çok basit. Kabiliyetim var, ben aslında doğuştan sanatçıyım diyorsan hayalindeki notebookun kapağını tasarla, jpeg formatında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönder.

Yok ben bu kadar basit işlerle uğraşmam yapacaksam tam yaparım, klavyesini, ekranını, şeklini şemasını da ben çizerim diyorsan o zaman yine yap yapacağını, jepg formatında projeni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönder.

Sadece şunlara dikkat edelim: tasarımlar öyle ayıp mayıp olmasın, başımıza dert açmasın. Notebook tasarlıyorum derken çamaşır makinesine de benzemesin hani. Onun dışında uçuş serbest.

ORGANİZASYON

Biz (ASUS) ve Mersa düzenliyor bu yarışmayı.

KATILIM KOŞULLARI

* Yarışma sadece üniversite öğrencilerine açık.
    * Bireysel katılım istiyoruz, grup olarak yapılan işleri istemiyoruz (neden olduğunu biz de bilmiyoruz, örnek bir yarışmadan aldık bu maddeyi)
    * ASUS, Mersa şirketlerinde çalışanlar (zaten öğrenci olmadıkları için yazmaya gerek yok ama garanti olsun diye biz yine de yazalım), çalışanların yakınları bu yarışmaya katılamazlar.,
    * Yarışmaya katılan tasarımlar özgün olmalı, daha önce başka bir yarışmaya katılmamış olmalı (bu madde çok önemli, sakın başkasına ait tasarımları “esinlendim” filan diyerek bize yollamayın, sorumluluk size ait, bizden söylemesi.)

KATILIM FORMATI

* Ne türlü programda yaparsanız yapın bize jpeg olarak gönderin ki program karmaşası olmadan bakalım. İkinci grup yarışmaya katılanlar yani notebooku baştan yaratanlar, tasarımlarını en iyi anlatacak şekilde değişik açılarda birkaç görsel gönderebilir.
    * Proje raporu 500 kelimeyi aşmayan ve 1 A4’ü geçmeyecek şekilde olsun.

YARIŞMAYA KATILIM

O en basiti. Projeni en geç 31 Aralık 2009 tarihinde elimizde olacak şekilde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönder.

TAKVİM

Proje Teslim Tarihi: 31 Aralık 2009
    Seçici Kurul Toplantısı: 7 Ocak 2010
    Ödül Teslim: 15 Ocak 2010

ÖDÜLLER

1. Kategori: Notebook kapak desen yarışması birincisi ödülü:
    ASUS Eee PC Seashell

2. Kategori: Notebook tasarım yarışması birincisi ödülü:
    ASUS UL Serisi NB

DEĞERLENDİRME BOYUTLARI

Projeler yenilikçiliği, kullanılabilirliği, ergonomisi, kullanıcıda oluşturacağı algı gibi özellikler göz önünde tutularak değerlendirilecektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yarışma ile ilgili tüm sorularınız için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine email atabilir, 0216 521 46 01 no.lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

EN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Bu maddeler çok önemli:

* Fikri hakların sorumluluğu tasarımcıya aittir.
    * Asus ve/veya Mersa uygun gördüğü tasarımları satın alabilir, bu nedenle ASUS ve Mersa’nın ödül alan projeler üzerinde yarışma sonuçlarının açıklanmasından itibaren 6 ay süreli bir ön alım hakkı olacaktır.
    * ASUS yarışmaya katılan tüm projeleri yayınlamak, arşivlemek, yurt içi ve yurt dışı etkinliklerde sergilemek haklarına süresiz sahip olacaktır.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2009, 12:07:56 Gönderen: erteb »