Gönderen Konu: tiklagelsin.com (Burger King, Popeyes ve Usta Dönerci) 19.10.2016 -19.11.2016  (Okunma sayısı 2823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı

Kampanya Katılım Koşulları
Bu kampanya TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına MPİ’nin 11.10.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/2437-7537 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
19.10.2016 (saat 00:01)-19.11.2016 (saat 23:59) tarihleri arasında,Türkiye genelinde TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ad, soyad, adres ve telefon bilgileriyle giriş yaparak veya web üzerinden yemek sipariş sayfası olan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait Burger King® , Popeyes® ve Usta Dönerci® markalı ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında (Her 10 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi veya web üzerinden yemek sipariş sayfası olan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dan tek seferde 10 TL ve katları tutarındaki alışverişlerde geçerlidir.
Talihliler 25.11.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:30 da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 1 kişi 2016 Model NISSAN JUKE DIG-T 115 Visia M/T Benzinli- Düzvites, 5 kişi Iphone 6S 16GB(Hat ve Kart Hariçtir), 10 kişi LG 43LH570V Full HD Smart Uydu Alıcılı Led TV hediyesi kazanacaktır.
Hediye ürünlerin renkleriyle görselde kullanılan ürünlerin renkleri farklılık gösterebilir.
Hediye kazanan talihliler 30.11.2016 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine giriş ücretsizdir.
Alışverişlerini iptal eden tüketicilerin kampanya çekiliş hakları da iptal olacaktır.
Katılımlarda ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Hediye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
Kazanılan hediye devredilemez, nakde çevrilemez.
Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı hediye kazanmaları durumunda hediye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2016, 14:19:12 Gönderen: ozcan_h »

ozcartman

• Ziyaretçi
paylaşım için teşekkürler ama konu açıktı

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sitede aradım bulamadım. Eski kampanyayla karışıtırıyor olabilir misiniz?

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Evet bu yeni kampanya, hem Usta Döner eklenmiş hem de 25 TL alışveriş 10 TL ye düşmüş.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Evet bu yeni kampanya, hem Usta Döner eklenmiş hem de 25 TL alışveriş 10 TL ye düşmüş.
25 TL nin 10 TL ye düşmesi iyi olmuş. yemeksepeti de girince bir de katılım tutarı 10 TL olunca katılım fena uçacak. Eski dönemlerin belki 5-10 katına çıkar ama iki dönemde 50 TL ti kaptırdık. Tab Gıda anlaşılan bunu 14 Şubat sevgililer gününe kadar sürekli yenileyecek.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

ozcartman

• Ziyaretçi

Sitede aradım bulamadım. Eski kampanyayla karışıtırıyor olabilir misiniz?

ben karıştırmışım eskisiyle k bakmayın

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Sipariş vericem fakat bulunmuş olduğum bölgeye servis yok ben gidip alayım diyorum o şekilde olmuyor nasıl yapıcam anlamadım katılamicaz galiba
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Sipariş vericem fakat bulunmuş olduğum bölgeye servis yok ben gidip alayım diyorum o şekilde olmuyor nasıl yapıcam anlamadım katılamicaz galiba
sizde gideceğiniz restorana gidin orda sipariş verin telden adres olarak da orayı verin elden teslim alın çoğu kez yapılan bisey bu

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
sizde gideceğiniz restorana gidin orda sipariş verin telden adres olarak da orayı verin elden teslim alın çoğu kez yapılan bisey bu
Öyle bi müş hizmetleri varki onu bile başaramıyor.Motorsikletle getiren arkadaştan adres alıyorum oraya bile hizmet dışı diyor.İş yerine sipariş veriyoz telde getirilen yer ama netten yapınca adres hizmet dılı diyor.Acayiip biraz.Hoş o dediğiniz işlemi başardığımda oldu.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Öyle bi müş hizmetleri varki onu bile başaramıyor.Motorsikletle getiren arkadaştan adres alıyorum oraya bile hizmet dışı diyor.İş yerine sipariş veriyoz telde getirilen yer ama netten yapınca adres hizmet dılı diyor.Acayiip biraz.Hoş o dediğiniz işlemi başardığımda oldu.
2 yıl paket servis olan burgernkingde yöneticilik yaptım bazen sorun olsada bu dediğim yapın mutlaka yapacaklar yemek sepetine iyi puan vericez diyin