Gönderen Konu: tiklagelsin.com (Burger King, Popeyes ve Usta Dönerci) 19.10.2016 -19.11.2016  (Okunma sayısı 2832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Burger king e yakın bir arkadaşımın iş yerinin adresini verdim oldu nihayet  teşekkür ederim
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Yemek sepeti puanına cok.onem verilir bunu belirtiniz siparisinizde extra 1-2 sos verirler

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
21 ekime kadar sorunsuz siparislerim yıllardır geliyordu. Uğur Mumcu Burger King franchise açılınca merkeze ait Real Kartal mağazaları paket servisi bırakmış. 25 ekimden beri 4 kere sipariş verdim. Sürekli siparisimi İPTAL e çekip iptal ediyorlar. Bölgede yeniden alan belirleme mi ne varmış.
10 tl ye inmişken daha rahat sipariş veririz dedik ama verdigim siparişi iptale çekip duruyorlar. Yemeksepeti ile de denedim yine İPTAL e cektiler.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
bugün sipariş verdim fiş getirmedi fakat 92 TL yaptım ekranda 9 çekiliş hakkınız var yazdı canlı destekten şiakyet ettim hemen fiş getirdiler fişte 17 tl lik fiş olurmu acaba

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Alış veriş yaptınız miktarda fiş isteyiniz hediye çıkar vermemek için bin takla atarlar
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bugün sipariş verdim fiş getirmedi fakat 92 TL yaptım ekranda 9 çekiliş hakkınız var yazdı canlı destekten şiakyet ettim hemen fiş getirdiler fişte 17 tl lik fiş olurmu acaba
biz de bugün tam da 92 tllik siparis verdik 😋
kapıda kredi kartı ödemesi seçince zaten pos cihazından otomatik çıkıyor fiş 😉