Gönderen Konu: Carrefoursa Loreal Sonucu  (Okunma sayısı 6266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: Carrefoursa Loreal Sonucu
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2016, 11:03:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Buradaki tepkiden sonra nedense carrefour katılımları azaldı. Bence bunu duşunun.
640 katılım olmuş bu çekilişe bile bence azalmamış

640 a çok diyorsan önceki çekilişlere bakmanı tavsiye ederim.Kesinlikle buradaki tepkiden sonra katılımlar azaldı.Ayrıca da forumdan kazanan sayısı arttı.
1000de var 700de forumdan kazananlarin arrmasi cok guzel tabi umarim
Gercekten hak eden kazanir bundan sonrada

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2016, 18:19:07 »
Hak eden kazandıktan sonra başımızın üstünde yeri var.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2016, 23:27:28 »
yedeklere sıra geçermi acaba

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2016, 02:56:25 »
Pardon da kim neye göre karar veriyor kim hak ederek kazanmış, kim haksız yere kazanmış diye.
Aramızda bazı bilirkişiler evet sen hakkınla kazanıyorsun bravo, yada yuh şu kişi haksız kazanıyor hadi arkadaşlar hep beraber şikayet ediyoruz diyen

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2016, 09:33:12 »
yedeklere sıra geçermi acaba

keşke ama pek sanmıyorum :)
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2016, 13:40:04 »
Pardon da kim neye göre karar veriyor kim hak ederek kazanmış, kim haksız yere kazanmış diye.
Aramızda bazı bilirkişiler evet sen hakkınla kazanıyorsun bravo, yada yuh şu kişi haksız kazanıyor hadi arkadaşlar hep beraber şikayet ediyoruz diyen

Bir kaç carrefourda kartların pervasızca dağıtıldığını görünce insan hep bir şüphe içinde kalıyor. Bu işin en güzeli fişte gratis gibi yapılan uygulama.Gerisi benim için hikaye.
 Nietzche

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2016, 13:52:55 »
Gözünüzle mi gördünüz? O zaman siz dahil carrefourdan tüm kazananlar zan altında kalıyor. Beni rahatsız eden bazı bilirkişiler neye göre ayırt ediyor bu ince çizgiyi?

Gratis gibi yapacaklarsa yapsınlar. Birileri mi engel oluyor buna?

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2016, 14:12:33 »
@anvil öncelikle cevabım şahsına değil bu bil. Carrefourdan kazanan şu kişi haklı bu kişi haksız kazandı demek çok zor bu şekilde kimseyi niteleyemeyiz. Fakat carrefour çekilişlerinde alenen kart verildiğine bir kaç kez şahit oldum.Benim dediğim kimse zan altında kalmasın diye gratis tarzı bir sisteme geçilmeli.Buna engel olan var mı yok mu bilemiyoruz. Şahsım adına ben çekilişlerine artık katılmıyorum.
 Nietzche

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #18 : 16 Ekim 2016, 21:03:54 »
Ben tepkimi gösteriyorum arkadaşlar, bu işe çözüm bulmadıkları sürece araba / motor çekilişleri harici tatil çekilişlerine girmiyorum. Katılımları düşsün diye, bu benim tepkim. Neticede firma satışı artsın diye kampanyaları yapıyor, yani kazananları tatile gönderen firma değil ANA SPONSOR ÜRÜN ALAN MÜŞTERİDİR.
Migros da Carrefour da profesyonelce bu işi çözsünler, Migros da katıldığımızdan emin değiliz ancak böyle çekiliş kuponu araklama fırsatları yok. Sadece Carrefour değil, kuponları mağazalara ulaştıran P&G , Unilever mağaza / market temsilcilerinden bile araklayanları duydum.
Migros'a öneri olarak durumu taşıdım, firma bana "Kasa sistemlerimiz izin vermiyor" şeklinde dönüş yaptı. Buna rağmen de hatırlayan arkadaşlar düzeltsinler lütfen sanırım yıllar önce Migros Lipton çekilişiydi, bir kampanyada fişlerde "KAMPANYAYA BAŞARIYLA KATILDINIZ" uyarısı fişlere düşmüştü. Carrefour da hatırlarsanız bu sistemden önce Carrefour Kart ile katılım alıyordu, çekiliş kuponu vermiyordu. Ancak orada ürün alımına rağmen çekilişe dahil edilmeme şikayetleri çok fazlaydı. Hal böyle olunca çekiliş kuponuna işi çevirdiler. Durum buyken kasa fişinden otomatik bildirimli sisteme dönerler mi bilemiyorum.

Neticede tanıdığım, akrabam, arkadaşım, ahbabım diye bir şekilde kuponlar pas ediliyor.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2016, 21:09:05 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : 16 Ekim 2016, 21:14:24 »
Migros isterse katıldınız diye sms bile atıyor ama bilgi işlemi sanırım bu işleri pek sallamıyor.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...