Gönderen Konu: Türk Telekom Akademi 07.11.2016  (Okunma sayısı 2137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Türk Telekom Akademi 07.11.2016
« : 15 Ekim 2016, 09:40:13 »
Çin’e uzanan benzersiz bir yolculuğun kapılarını Türk Telekom Akademi sizler için aralıyor. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Türk Telekom Akademi İle Çin’e Gitmeye Ne Dersin?
Çin’de özel bir eğitim programına katılma şansı yakalamak için Facebook veya Linkedin hesabınla giriş yap, Huawei Üniversitesi’nde telekomünikasyonun inceliklerini öğrenmeye bir adım daha yaklaş!

KATILIM KOŞULLARI
1. İşbu yarışma konusu Türk Telekom Akademi – Görevimiz Çin isimli yarışması ile ilgilidir.
2. Yarışmaya katılmak için katılımcının Facebook ya da Linkedin hesabı olması gerekmektedir.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
4. codechina.turktelekom.com.tr adresli Türk Telekom Akademi resmi web sitesi üzerinden gerçekleşecek olan Görevimiz Çin yarışması, 07.10.2016 - 07.11.2016 tarihleri arasında Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
5. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların; Türk Telekom sitesi üzerinde, binary code ile yazılmış kelimeyi Türkçeye çevirmeleri gerekmektedir. Yarışmaya katılan ve sitede yer alan kelimeyi başarılı şekilde Türkçeye çeviren yarışmacıların dolduracakları formdaki sorulara Türk Telekomünikasyon A.Ş. jürisi tarafından en yaratıcı bulunan 3 cevabı veren kişi, Türk Telekom Akademi ile Huawei Üniversitesi’ne gitme hakkı kazanacaklardır.
6. Katılımcılar hizmet numaraları ile yalnızca 1 defa yarışmaya katılabilirler. Bir katılımcı sadece 1 ödül kazanabilecektir.
7. Yarışmaya Türk Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları, Türk Telekom bayileri katılamaz; katılmış olsalar dahi, yarışmayı kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
8. Yarışmaya katılacakların lisans, yüksek lisans ve meslek yüksek okulu öğrencisi olmaları gerekmektedir.
9. Ödül kazanabilmek için Türk Telekom abonesi olma ön koşulu aranmaktadır. Kazanan kullanıcıların açıklandığı gün itibarı ile Türk Telekom Mobil/Evde İnternet/Ev Telefonu hat sahibi olmayan kişiler yarışmayı kazanmış olsalar dahi, ödül almaya hak kazanamazlar.
10. Ödül kazanan kullanıcılar, Türk Telekom tarafından belirlenen tarihte Türk Telekom Kariyer Sosyal Medya hesaplarından duyurulacaktır.
11. Kazanan kullanıcılara uygulama üzerinden doldurdukları iletişim formu bilgileri doğrultusunda ulaşılacaktır. Bilgilerini eksik ya da yanlış iletmesi nedeniyle kendisine ulaşılamayan kullanıcı ödül kazanamamış sayılacaktır.
12. Kazanan kullanıcılara telefonla ulaşılacaktır. Asıl talihlilere Türk Telekom tarafından belirlenecek olan tarihe kadar ulaşılamaması halinde kazanılan ödül yedek listedeki kazanan kullanıcılara geçer.
13. Türk Telekom, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
14. Kazananlar bu haklarının başkası tarafından kullanılmasını talep edemez, başka bir kişiye devredemez. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakde veya mala çevrilmesi talep edilemez.
15. Yarışmada 3 asil ve 3 yedek kazanan belirlenecektir.
16. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Türk Telekom Akademi'nin kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
17. Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin işbu yarışma şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.
18. Paylaşılan bilgiler dolayısıyla çıkacak sorunlardan Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
19. Yarışmaya katılanlar paylaştıkları bilgilerin Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yarışma boyunca saklı tutulabileceğini onaylarlar.
20. Yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar ödüle hak kazanamayacak olup Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin söz konusu kullanıcılar için yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
21. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kayıtları esas alınacaktır.
22. Türk Telekom, yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve yanlış iletişim bilgilerinin verilmesinden dolayı oluşabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
23. Türk Telekom Akademi “Görevimiz Çin” yarışması; hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
24. Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes işbu şartnamedeki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
25. Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2016, 09:45:54 Gönderen: joyucel »
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı omerx

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Kazanmakta sınır yok !..
Ynt: Türk Telekom Akademi 07.11.2016
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2016, 22:45:43 »
Doğru Cevap : SHENZHEN  Burdan Çin'e giden olursa haber versin, orası daha ucuz malum :D
Face'de beni Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Birlikte Kazanalım

Çevrimdışı Zeytinyagliyer

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2016, 20:16:52 »
Facebook ile giriş yaptım cevabı yazdım herhangi bi iletişim formu gelmedi bize nasıl ulaşmayı planlıyorlar dumanla filan mı

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2016, 23:23:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Facebook ile giriş yaptım cevabı yazdım herhangi bi iletişim formu gelmedi bize nasıl ulaşmayı planlıyorlar dumanla filan mı

Facebook ile bağlandığınızdan E-mail adresinizi ve isminizi görebiliyorlar
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.