Gönderen Konu: LG TV AVRUPAYA UÇAK BİLETİ KAMPANYASI  (Okunma sayısı 1172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
LG TV AVRUPAYA UÇAK BİLETİ KAMPANYASI
« : 11 Ekim 2016, 21:09:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Tek Kişilik Gidiş – Dönüş Uçak Bileti* Kampanyası
Çift Kişilik Gidiş – Dönüş Uçak Bileti* Kampanyası

TV Modelleri ve şartlar sitede

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: LG TV AVRUPAYA UÇAK BİLETİ KAMPANYASI
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2016, 23:21:55 »
BA LIFE MARKETING yapıyorsa girmeyin arkadaşlar. Philips te tatili vermemek için 1001 takla attılar ve vermediler de. Ben de tüketici hakem heyetine başvurdum ve mahkemeliğim şu an Vatan Bilgisayar dolayısıyla Philips'le. sikayetvar.com a Philips ve ucurbeniandroidtv yazarsanız onlarca şikayet göreceksiniz. 1500 TL'lik TV yi tatil vereceğiz diye 3000 TL'ye satıyorlar. Aldığımız TV sözde 4K ancak 4K TV yayınlarını bile desteklemiyordu, uçak+otel konaklama var onun telafisi dedik aldık. Tatili vermediler, çoğu kişiye de ek masraf çıkarmışlar, kimine tarihler dolu demişler. Yaptıkları nitelikli dolandırıcılık.

Burnu havada çalışanları var, erken başvurdunuz geç başvurdunuz, şu eksik, yok istediğiniz tarihte boş değil vs ile rezervasyonunuzu yapmayıp sizi şutluyorlar. 3000-4000 liralık TV alıp da mağdur olmayın.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Hadi Philips satamıyor da dolandırıyor milleti, LG gibi çok iyi TV üreticisi BA Life Marketing e bulaşmış. Üzüldüm, doğrudüzgün bir tatili bile organize edemeyen beceriksiz bir şirket.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2016, 23:32:10 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: LG TV AVRUPAYA UÇAK BİLETİ KAMPANYASI
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2017, 17:02:04 »
Arkadaşlar davayı kazandım, TV yi iade edip paramı alıyorum  :D Haklılığımız görüldü, dediğim gibi aman aman BA Life a bulaşmayın. Size o hediyeyi vermemek için neler yapıyorlar neler.

sikayetvar.com a yazın BA Life ın icraatlerini görün.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.