Gönderen Konu: Nestle damak mini cooper çekilişi  (Okunma sayısı 14650 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Ynt: Nestle damak mini cooper çekilişi
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2016, 08:54:38 »
Bakın bizim burdaki Carrefour a ne gelmiş :) bu kampanyada katılım uçacak belli ajans iyi çalışıyor :D

Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2016, 09:17:55 »
Çok tatlı be arabanın duruşu :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 25 Ekim 2016, 11:36:27 »
1 tanesi benim zaten kesin belli  :D
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #33 : 25 Ekim 2016, 21:18:00 »
Nestle Nescafe çekilişlerinden konu hakkında profesyonel. Klasik Fare - Kaşar - Kapan üçleme hikayesi. 

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bakın bizim burdaki Carrefour a ne gelmiş :) bu kampanyada katılım uçacak belli ajans iyi çalışıyor :D

Arkadaşlar bütçesi dar olanlar bu çekilişe hiç asılmasınlar. Çünkü ;

- Ürün ambalajı bozulmadan kağıdı açıp, şifreyi alabilirler. Çekiliş olduktan sonra da biraz profesyonel belli etmeyen yapıştırıcılarla geri yapıştırıp market ve bakkallara satabilirler.

- Kartal Atalar, Dumankaya Vizyon, Kartal Çarşı (Koçtaş yanı), Kartal Uğur Mumcu 4 mağaza dolaştım. Uğur Mumcu haricinde raflar ve depoları boşaltmışlar. Uğur Mumcu'da da çok az kalmıştı.

- 5 aylık çekiliş ve Nestle'nin iyi bir pazarlama departmanı var. Eminim arabaları Carrefour'larda mağaza içlerine yerleştirecekler. Ve pek çok reklam faaliyeti yapacaklardır.

Çok ciddi katılım olacaktır, paranıza yazık olmasın. Ben 3 katılımla kapatıyorum.

« Son Düzenleme: 25 Ekim 2016, 21:20:04 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 25 Ekim 2016, 22:59:55 »
Ürünlerin şifrelerini almasınlar diye herhalde Migros larda kapalı kutulara koymuşlar kasiyerler kutudan çıkarıp veriyor.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 25 Ekim 2016, 23:18:52 »
4.75  fiyatından 3.45  e indirim abartma migrostaki.indirimsiz 3.75-3.95 aralığında zaten fiyatı başka markette gördüm. zaten damak alıyordum kampanya iyi oldu  :)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 26 Ekim 2016, 09:22:57 »
Nestle Nescafe çekilişlerinden konu hakkında profesyonel. Klasik Fare - Kaşar - Kapan üçleme hikayesi. 

Arkadaşlar bütçesi dar olanlar bu çekilişe hiç asılmasınlar. Çünkü ;

- Ürün ambalajı bozulmadan kağıdı açıp, şifreyi alabilirler. Çekiliş olduktan sonra da biraz profesyonel belli etmeyen yapıştırıcılarla geri yapıştırıp market ve bakkallara satabilirler.

- Kartal Atalar, Dumankaya Vizyon, Kartal Çarşı (Koçtaş yanı), Kartal Uğur Mumcu 4 mağaza dolaştım. Uğur Mumcu haricinde raflar ve depoları boşaltmışlar. Uğur Mumcu'da da çok az kalmıştı.

- 5 aylık çekiliş ve Nestle'nin iyi bir pazarlama departmanı var. Eminim arabaları Carrefour'larda mağaza içlerine yerleştirecekler. Ve pek çok reklam faaliyeti yapacaklardır.

Çok ciddi katılım olacaktır, paranıza yazık olmasın. Ben 3 katılımla kapatıyorum.

Fotoğrafı Bayrampaşa Carrefourda çekmiştim. Dün de aynı renk mini yi Zeytinburnu Marmara Forum Avm deki Carrefourda gördüm. Fakat satılan damakların üzerinde kampanya görseli yoktu ve almadım. Fırsattan istifade carrefourda stoktaki ürünleri bitiriyor.

Bende fazla katılmayacağım zaten kısmette varsa 1 tane yede çıkar ama ajansın ne kadar adil bir çekiliş yapacağı da öenmli bu noktada !

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 26 Ekim 2016, 14:59:56 »
İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır   şifreleri alsalar ikramiye çıksa ambalaj olmadıkdan sonra nasıl alıcaklar
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 26 Ekim 2016, 15:01:56 »
İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır   şifreleri alsalar ikramiye çıksa ambalaj olmadıkdan sonra nasıl alıcaklar

marketten şifre çalanlar ******* çalıyor zaten! Adilikten başka birşey değil!!!
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2016, 14:03:24 Gönderen: joyucel »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #39 : 26 Ekim 2016, 15:12:06 »

marketten şifre çalanlar dış ambalajını çalıyor zaten! Adilikten başka birşey değil!!!

Ondan sonra niye bu cehennem var derler :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche