Gönderen Konu: Milyonlarca Pepsi 1 Litre veya Sony Televizyon Kazanma Şansı! (31.12.2016)  (Okunma sayısı 7147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Milyonlarca Pepsi 1 Litre veya Sony Televizyon Kazanma Şansı!
Bu paketlerde milyonlarca bedava 1 Litre Pepsi veya Sony televizyon seni bekliyor!

Paketin içinden çıkan kuponla birlikte kampanyaya katılan bir satış noktasına giderek piyasa değeri 2,5 TL olan 1 adet 1 Litre Pepsi ödülünüzü alabilirsiniz! Promosyon, hipermarketler ve süpermarketler hariç kampanyaya katılan satış noktalarında geçerlidir. Kampanyaya katılan satış noktalarını Frito Lay Tüketici Hattını arayarak öğrenebilirsiniz. Kampanya 1 Ekim 2016 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 30 Kasım 2016 tarihinden sonra getirilen kuponlar veya ambalajı yırtılmış kuponlar geçersizdir. Ödüller, kupon teslim edilmesi karşılığında verilecek olup, kuponların kaybedilmesi durumunda ödül teslimi yapılmayacaktır. Ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler ve PepsiCo çalışanları katılamaz. Frito Lay, kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Değişiklikler, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adlı internet sitesinin duyurular sayfasından duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

01.10.2016 (SAAT: 00.01) - 31.12.2016 (SAAT: 23: 59) Kampanya tarihleri arasında kampanyalı ürün paketlerinin iç kısmındaki şeritte yer alan şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte www. tytz.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılara her şifre için bir (1) çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak, 100 kişiye piyasa değeri KDV dahil 2.999,00 TL olan 1 adet 48 inch Sony KDL48WD655BAEP model TV verilecektir. Çekiliş 18.01.2017 tarihinde saat 11:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 20.01.2017 tarihli Güneş gazetesinde duyurulacaktır. 04.02.2017 tarihine kadar Mucize Tanıtım’a 0212 275 1808 numaralı telefon veya 0212 275 1807 numaralı faks ile başvurmayan asillerle, 19.02.2017 tarihine kadar Mucize Tanıtım’a 0212 275 1808 numaralı telefon veya 0212 275 1807 numaralı faks ile başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeler kargo yolu ile talihlilerin adreslerine ve kargo ulaşımına göre en geç 28.02.2017 tarihinde teslim edilecektir. Tüm katılımlarda Şifre-Ad-Soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımlarda mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. İkramiye tesliminde şifreli şerit ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. ve grup şirketleri çalışanları, Roketworks ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Müşteri hizmet desteği Frito Lay Tüketici Hattı 0800 291 10 11 / 0216 651 54 54 tarafından verilecektir.

Bu kampanya Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 24.08.2016 tarih ve 24951361-255.01.02/2054-6640 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2016, 16:21:05 Gönderen: admin »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Paylaşım için teşekkürler
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ruffles ve Lays Lipton hediyeleri bugün son gün elinde kart olanlar unutmasın.
ayrıca bu paketlere hiç denk gelen oldu mu?
üzerinde herhangi bi kampanya görseli var mı ki :/
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı oktysln

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bu paketten alıp çıkan şeriti gönderip kartla 1L.lik gümüş kapaklı şampiyonlar ligi olan pepsiden alıp 100 ps4 seyahat verene katılabilir miyiz ki 😂

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
en çok doritos mu satılıyor nedir onu ayırmışlar ;(
sadece lays ruffles
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2016, 17:51:13 Gönderen: J3askan »

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
100 kişiye piyasa değeri KDV dahil 2.999,00 TL olan 1 adet 48 inch Sony KDL48WD655BAEP model TV şu andaki fiyatı 2310 tl neden fiyat şişiriyorlar
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
poşetin dışında bir resim felan var mı alan olduysa

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı

daha bulamadım migrosa baktım yok real baktım yok uyumda yok carrefoursa da yok kipa da yok happy center da yok biçende yok bulamadım ben

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı

daha bulamadım migrosa baktım yok real baktım yok uyumda yok carrefoursa da yok kipa da yok happy center da yok biçende yok bulamadım ben
[/quote]
Hocam Mahalle marketlerine veya bakkallara bakın kampanya hipermarketleri kapsamadığından kampanyalı ürün sevkiyatı olmaz muhtemelen benim mahalledeki 3 markette de var (İzmit)

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz

kampanya şeridi var  tv resmi mevcut üstünde  yoğurt ve mevsim yeşillikleri paketlerinde