Gönderen Konu: BKMOnline:Candan Erçetin konser biletini paylaşan 5kişiye hediye-28Temmuz son  (Okunma sayısı 590 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bkmonline
Candan Erçetin, Tadım ile Yaz Konserleri'yle 28 Temmuz'da Harbiye'de. Biletini al, bilet fotoğrafını ya da dijital biletinin ekran görüntüsünü #tadimlayazkeyfi hashtagiyle paylaş! Şanslı 5 kişiden biri olursan konser günü Tadım Buluşma Noktası’nda sürprizlerle seni bekleyeceği

Kampanya instagram.com/bkmonline ve instagram.com/bkmkonserleri  hesaplarından yapılan "Candan Erçetin, Tadım ile Yaz Konserleri'yle 28 Temmuz'da Harbiye'de. Biletini al, bilet fotoğrafını ya da dijital biletinin ekran görüntüsünü #tadimlayazkeyfi hashtagiyle paylaş! Şanslı 5 kişiden biri olursan konser günü Tadım Buluşma Noktası’nda sürprizlerle seni bekleyeceğiz. ;) Gelsin fotoğraflar! " paylaşımıyla başlayacaktır.
    Kampanyaya katılım Instagram'da #tadimlayazkeyfi hashtagiyle yapılan paylaşımlar geçerli sayılacaktır.
    Herkese açık Instagram hesabından #tadimlayazkeyfi hashtagiyle 28 Temmuz Candan Erçetin konser biletinin fotoğrafını paylaşanlar arasından BKM ekibi şanslı kişileri belirleyecektir.
    Şanslı kişiler, kimlikleriyle birlikte 28 Temmuz günü etkinlik alanındaki Tadım standına gelerek ödüllerine ulaşacaktır.
    Kampanya 25 Temmuz 2016'da başlayıp, 28 Temmuz'da instagram.com/bkmonline ve instagram.com/bkmkonserleri hesaplarından sonuçların açıklanması ile sonlanacaktır.
    Şanslı isimler açıklandıktan sonra Bkmonline Instagram hesabından özel mesaj ile iletişim bilgileri istenir.
    Talihlilerin istenilen iletişim bilgilerini 28 Temmuz günü , saat 16.00'a kadar iletmeleri gerekmektedir.
    Yarışma ile ilgili Facebook ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
    Bu kampanya Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.
    Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan kullanım şartlarına uymayı peşinen kabul eder.
    Kazanılan hediye devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.