Gönderen Konu: Nivea Sony Playstation 4 Çekilişi Nivea CarrefourSA Kampanyası Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 3734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Ben Pepsi  Carrafoursa kampanyasın da pepsi yetkilisine  bizzat tek tek anlattım bakacağız inceleyeceğiz dediler kartla bu işi yapmayın fişlere yansıtın dedim  ertesi hafta tekrar kartla yaptılar bundan  ne sonuç çıkarırsınız.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
ALİ ASKAR KOÇOĞLU bu ismi bile googlede araştırınca sayısız kazanım yapmış adeta ordinalyus olmuş
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı
Bi akıllanan Gratis oldu adamlar düşünceliymiş hep fişin altında yazıyor artık şifreler

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bi akıllanan Gratis oldu adamlar düşünceliymiş hep fişin altında yazıyor artık şifreler

Öylede şimdi şöyle düşün Carrefoursa fişin altına şifreleri yazıyor dileyim adam 60 tane aldı diyelim o üründen gine gine aynısı olur veya fişi almaz başka bir bir müşteri kasadan cıakrken görur alır misal yani

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
parasını verip alış veriş yapıp fişe yansısa anlarım bu arkadaşlar alış veriş 1 veya 5 tane yapıp 100 lerce şifre giriyor NİVEA Kampanyası 10 veya 15 gün katılım 1500 be daha kampanyanın 5 günü Ankara daki en büyük CarrefourSA ya gittim müşteri hizmetlerindeki bey  kart bitti dedi  dedim kimin haberi vardı   hemen bitti çok talep oldu dedi yani anlayacağınız bu kişilerin mağazalarla ilişkileri var firmayı uyarmamıza rağmen devam ediyor o kişilerin kazandıklarında tüm katılım kartları yanın da fişlerini istesinler ödül çıkanlarda ispatlasın ben görürüm yani adam 500 katılım kartıyla katılmış 500 tane karşılığı fişi getirsin bunu  Milli piyangoya şikayet edelim böyle yapsın 5 tane yada 10 tane alışveriş fişi anca çıkarırlar .
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 14:30:00 Gönderen: baypipo2002 »

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
parasını verip alış veriş yapıp fişe yansısa anlarım bu arkadaşlar alış veriş 1 veya 5 tane yapıp 100 lerce şifre giriyor NİVEA Kampanyası 10 veya 15 gün katılım 1500 be daha kampanyanın 5 günü Ankara daki en büyük CarrefourSA ya gittim müşteri hizmetlerindeki bey  kart bitti dedi  dedim kimin haberi vardı   hemen bitti çok talep oldu dedi yani anlayacağınız bu kişilerin mağazalarla ilişkileri var firmayı uyarmamıza rağmen devam ediyor o kişilerin kazandıklarında tüm katılım kartları yanın da fişlerini istesinler ödül çıkanlarda ispatlasın ben görürüm yani adam 500 katılım kartıyla katılmış 500 tane karşılığı fişi getirsin bunu  Milli piyangoya şikayet edelim böyle yapsın 5 tane yada 10 tane alışveriş fişi anca çıkarırlar .

dediğinize katılıyorum ama şöyle önlem alabilirler Gratis Duru çekilişinde sınırlama getiriyorlar toplu alımda en fazla 10 adet alınabilir diye öyle olsa daha iyi olur diye düşünüyorum ben

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı

Öylede şimdi şöyle düşün Carrefoursa fişin altına şifreleri yazıyor dileyim adam 60 tane aldı diyelim o üründen gine gine aynısı olur veya fişi almaz başka bir bir müşteri kasadan cıakrken görur alır misal yani

Olabilir de ama yinede şifreli kart çalamazlar hile hurda dönmez hiç yoktan

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK

Öyle olsa bakın Divarese Fiat 500 çekilişine , var mıydı bu aileler ? Yoklardı zira olayları kupon, alışverişssiz çekiliş kartı tedarik ediyorlar.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.