Gönderen Konu: sinemia  (Okunma sayısı 1164 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
sinemia
« : 12 Ağustos 2015, 21:29:00 »
arkadaşlar daha önce yaptığı bir kaç kampanyadan duymuşsunuzdur belki sinemia diye bir sinema üyelik olayı var. davetiye ile çalışıyor ve herkes maalesef davetiye alamıyor. davetiyeyi kişiler birbirine göndermiyor siteden direkt talep ediliyor. aylık, 3 aylık ya da 6 aylık paketler halinde satın alıyorsunuz. aylık paket daha pahalıya gelirken, 6 aylık paket daha ucuza geliyor. şu anda indirimsiz fiyat 59 TLx6 şeklinde alınabiliyor. ara ara indirimler yapılıyor örneğin ben 6 aylık paketi aylık 41.3 tl şeklinde aldım. 6 ay boyunca hergün istediğim bir sinemada bir film izleyebileceğim bu üyelikle. üyeliğimin ardından bana atılan mailde 3 sinemia üyesi benim referansım ile üye olursa bir ay uzatacaklarını söylediler. sıcak bakan varsa davetiye alırken isim soyisim olarak beni yazarsa sevinirim :)

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Ynt: sinemia
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2016, 15:16:49 »
Sinemia üyeliğinizden memnun musunuz.Tavsiye eder misiniz.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2016, 18:51:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sinemia üyeliğinizden memnun musunuz.Tavsiye eder misiniz.

üyelik sürem bitti maalesef yenilemediler. genelde kullananlardan duyduğum yenilenmediği yönünde. kullanırken hiç sorun yaşamadım.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2016, 00:57:26 »
Çalışma mantığını anlamadığım bir sistem. Sanırım kendilerini zarara uğratanların üyeliğini yenilemiyorlar. Az gider insanlar paranın üstü bize kalır mantığıyla kurulmuş bir girişimcilik mi acaba diye düşünüyorum.
...