Gönderen Konu: Metro kazananlar  (Okunma sayısı 7934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mufide

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Metro kazananlar
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2016, 01:05:43 »
Metrobol un sitesinde kazananlarda var ismim burada yk neden ki

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2016, 01:25:20 »
YENİ BİR LİSTE YAYINLANMIŞ, İLK PAYLAŞILANDAN FARKLI OLABİLİR

METRO ENERJİ PAKETİ KAZANANLAR

Abdulkerim Yüzlü Abdullah Başara Abdullah Gürol Köksoy Abdulmecit Demir Ahmet Batuhan Yıldız Ahmet Ongun Akif Aydın Ali Aslan Ali Emre Atan Ali Turan Aydoğdu Anıl Şişman Anıl Yılmaz Anıl Yiğin Arzu Mansuroğlu Arzu Yıldız Asiye Karagöz Asuman Meç Ata Ekşioğlu Atakan Uçar Ayberk Akkol Ayhan Kayan Ayşe Demirbay Ayşe Eren Ayşe Çiloğlu Ayşegül Erbay Ayvaz Köroğlu Barboros Tuncay Batu Uçar Belkız Mutluay Berk Efe Berkan Bilgin Buket Sömen Burak Taşlı Buse Zedef Canberk İşgörür Caner Çevik Cem Ünal Cemre Ataselim Cengiz Geliroğlu Cengiz Salmaoğlu Cihan Torun Demet Başer Demet Binici Derya Pekcan Doğukan Soysal Duygu Deniz Odabaşı Ebubekir Günay Efe Bozoklu Efrayim Karabacak Elif Akay Elif Yılancı Emel Onuk Emin Saçan Emine Dallı Emre Erkan Enes Karabıyık Engin Ergün Enver Asutay Eren Avcı Eren Turşucu Erhan Alize Erhan Ergunes Erkan Sayıngil Erkut Coşkun Ersu Kocagöz Ertan Nurullah Ertuğrul Öztürk Esma Ay Aydın Esra Tepe Evren Özgen Eymen Toprak Eyyüp Dağdelen Ezgi Koca Fadime Sargut Fadime Sürücü Fatih Mutlu Fatih Can Fatma Atalay Fatma Sancar Fatma Uymaz Ferhat Kara Feyzullah Uyaroğlu Figen Kavraal Funda Çerkezoğlu Furkan Ahabaya Furkan Ocak Giray Yılmazlar Gokay Meric Gonca Bektaş Gökhan Sefer Göksel Karakoç Göktürk Fulser Görkem Kıyıcı Gülay Özgül Gülnur Şen Hakkı Küçüktürkücü Hakkı Serhat Demir Halit Çaluk Handan Karahan Hanife Dilekci Hasan Özgan Hasan Sancak Hatice Bostan Hatice Ayaydın Hatice İlçin Hatice Şentürk Hesna Yondem Hilal Cengiz Hilal Demirbaş Hürriyet Ülkü Hüsnücan Öztürk Ibrahim Can Ilgaz Çiftçi Ilknur Küçükvar Inci Arslan İbrahim Dinçel İlkan Bilgin İsmail Soğuk Kadriye Tunç Kalender Umut Altay Kemal Berke Ekmen Kenan Kahraman Kenan Özkan Kerem Demirci Kerem Kara Leman Özkan Leyla Erdem Leyla Erkin Lütfi Başaran Mahir Gök Maksudiye Gürbüz Mehmet Güven Mehmet Ali Akdemir Mehmet Ates Mehmet Bulent Ulusoy Mehmet Canata Mehmet Karabaş Mehmet Köse Mehmet Şanal Mehmet Turan Mehmet Turanlı Mehmet Yahşi Mehmetcan Altınok Melih Enes Kırcak Menşure Didem Küçük Meriç Gerçeker Mert Ertem Mert Kazdal Mert Kırkan Mertkan Mete Merve Içen Merve Tandoğdu Merve Uçarsoy Mesut Demir Muhammed Dogrudag Muhammet Altunbaş Muhammet Yumuk Muharrem Çakır Murat Gökkaya Murat Hayırlı Murat Sürel Mustafa Gündüz Mustafa Köseoğlu Mustafa Onur Kocabaş Mustafa Selçuk Müberra Laçin Mücahit Haşim İpek Müfide Karakaş Naile Pala Necati Yazar Necati Yüce Nihal Can Nilay Sivri Nilgun Özdamar Nuran Aydın Nuran Uçar Nuray Öztürk Nurcan Karaca Oğuz Beler Oğuz Köseoğlu Oğuzhan Bozkurt Oğuzhan Yıldız Okan Can Yıldırım Okan Keskin Onur Gürle Ozan Güven Ozgur Yıldızhan Ömer Kaplan Özay Ayar Özbay Ilıcak Özlem Güloğlu Öznur Odabaşı Pınar Korkmaz Recep Dolaşık Recep Eğilmez Reşat Aydemir Reyhan Çıtak Ruhan Tok Saadet Ağçiçek Safa Bunsuz Salman Gür Samet Salim Samiye Akkoyun Saziye Ay Seda Bekmezci Seda Gündüz Sedat Yel Sefa Eker Sefine Çakır Seher Aktaş Selçuk Kal Selda Gök Selin Kınalı Selma Altınok Selminaz Kaymakcı Semih Akpınar Sena Islam Sercan Renkli Serhat Tekin Serkan Durmuş Serpil Mutlu Sertaç Şahin Sibel Açıkgöz Süheyl Yıldırım Süleyman Tepebaşı Şahsenem Boz Şükran Özçınar Şükrü Şentürk Talha Ası Tuba Çobanoğlu Tuna Karan Tunahan Arısoy Turgut Sözen Ufuk Eser Umut Behem Umutcan Bağrıyanık Ümit Bayhan Vedat Toplu Vehbican Arabacı Veysel Gökberk Güler Yasemin Özmen Yeliz Yılmaz Yeliz Üney Yiğit Can Polat Yiğit Can Şahin Yusuf Deniz Öztürk Yusuf Uzunkaya Yusuf Yavaş Zafer Durak Zeynep Yılmaz

Çevrimdışı leyla2518

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2016, 22:50:26 »
adres verdik mi acaba?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ekleyebilirsiniz
kampanya sonuçlarında ola ki adıma rastlarsanız haberverebilirmisiniz

Çevrimdışı KUBSEN

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2016, 00:13:45 »
arkadaslar bu yarısma da en cok puan alan mı kazanıyor yoksa sadece cekiliş ile mi kura cekiliyor???

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2016, 01:11:41 »
Benim Çikolatam Püskevitim Niye Yok :D
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2016, 10:13:26 »
adres verdik mi acaba?

Adres verildi diye hatırlıyorum.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2016, 12:23:09 »
Bende kazanmışım adresine gelen oldumu metrolar hangi kargo ile geldi gelen oldu ise arkadaşlar

Çevrimdışı KUBSEN

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2016, 13:03:46 »
arkadaslar nasıl kazanıyorsunuz bana da anlatın bende oynuyom ama yüksek skor degil. yinede çekilişe katılmış oluyor muyum yoksa en yüksek puan alan mı kazanıyor bana da anlatınnnnnn

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #18 : 15 Haziran 2016, 13:58:39 »
arkadaslar nasıl kazanıyorsunuz bana da anlatın bende oynuyom ama yüksek skor degil. yinede çekilişe katılmış oluyor muyum yoksa en yüksek puan alan mı kazanıyor bana da anlatınnnnnn

Yarışmaya göre değişir bazı yarışmalar skor üzerine bazıları çekiliş üzerinedir.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı KUBSEN

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 15 Haziran 2016, 17:35:03 »
Bende soruyorum ki yaptıgın skora göre mi yoksa sadece çekilişle mi kazananlar belirleniyor metropol yarışmasında??,,,,