Gönderen Konu: Garanti Bankası İnternet Şubesi ile hem zaman kazanın, hem Xbox One!  (Okunma sayısı 1892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
İnternet Şubesi ile hem zaman kazanın, hem Xbox One!

27 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında İnternet ve Cep Şubesi'ne giriş yapan müşteriler XBOX One Quantum Break Oyun konsolu ve 3 oyunu 200 TL indirim ile almaya hak kazanıyor!

Kampanya Detayları

27 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında İnternet Şubesi'ne giriş yapan müşteriler Xbox One Quantum Break oyun konsolu ve 3 oyunu 200 TL indirim ile almaya hak kazanacaklardır.
    Kampanya yalnızca 500GB Xbox One Quantum Break Beyaz renkli oyun konsolu için geçerlidir. Kampanyadan yararlananlar ürünleri 1.699 TL yerine 1.499 TL’ye alabileceklerdir. Diğer yan ürünlerde geçerli değildir.
    Ürünün tam adı XBOX ONE 500 GB  // QUANTUM BREAK // ALAN WAKE X360 (889842058253)’dür. Bu ürün kodu dışındaki bir üründe 200 TL’lik ürün geçerli olmayacaktır.
    Kampanya kodlarını Bimeks mağazalarından veya bimeks.com.tr üzerinden kullanılabilir. Mağaza listesi için tıklayın.
    Kampanya kodları, İnternet Şubesi'ne giriş yapanlara 01 Haziran 2016 mesai bitimine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
    Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 12 Haziran mesai bitimine kadar kullanılmalıdır. Cep telefonuna iletilen kampanya kodu seçili mağazalardan veya mağazaların internet siteleri üzerinden yapılacak alışverişlerde indirim kodu kısmına yazılarak alışveriş tamamlanır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
    Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
    Cep telefonu numarasının ve dolayısıyla kampanya kodunun 3. Kişilerin eline geçmesi halinde mağazaların herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır.  Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
    İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
    Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve tek bir çekiliş hakkı elde eder.
    Ürün teslimi ve iade 6507 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Bimeks tarafından gerçekleştirilecektir.
    Kampanya döneminde İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yapan müşterilerimiz aynı zamanda çekilişle;
        10 adet XBOX One 500 GB Quantum Break Beyaz Konsol
        100 adet Quantum Break Xbox One oyun (konsol oyunu) kazanmaya hak kazanacaklardır.

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.04.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/1056-3435 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 27.04.2016(Saat:00.01)-31.05.2016(Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde internet şubesinin tanıtımı amacıyla Türkiye Garanti Bankası’na ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden İnternet Şubesi'ne müşteri numarası ve parolası ile giriş yapan Garanti Bankası bireysel müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekilişte 10 kişi Xbox One Quantum Break Beyaz Konsol (birim değeri: 1.699,00 TL), 100 kişi Xbox One Quantum Break Konsol Oyunu (birim değeri: 259,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 16.06.2016 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 21.06.2016 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 06.07.2016, yedek talihliler 21.07.2016 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine giriş ücretsizdir. Kampanya T.Garanti Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir. Bu çekilişe T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı linkinpark

• Deneyimli Kampanyacı
200 TLlik indirim kodum var. bu urunu almak isteyen arkadaşa 50 tl karşılığında kodu verebilirim
gelin beraber kazanalım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
200 TLlik indirim kodum var. bu urunu almak isteyen arkadaşa bedava verebilirim