Gönderen Konu: FHM'nin Yaptığı Haksızlık  (Okunma sayısı 4353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
FHM'nin Yaptığı Haksızlık
« : 29 Kasım 2009, 22:15:45 »
Arkadaşlar aşağıda verdiğim linkte FHM'nin ps3 oyunu hediyeli yarışması var , ilk gönderen kişilere verilen bir hediye bu !

forumumuzda kirnak arkadaşımız benden sonra göndermesine rağmen kazanmış ancak ondan önce ve doğru cevapla katılmama rağmen bana kazandınız diye hiçbir mail gelmedi ! , üstelik attığım mesajlarada yanıt vermediler !

Sorun kazanıp kazanmamam deil haksızlık yapmaları , kirnak'tanda yardım istedim ancak oda geri dönüş yapmadı nedense , sizce yapabileceğim birşey varmı ? (şikayetvar.com sitesinde bu dergi yok !)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 21 Aralık 2009, 02:58:18 Gönderen: masumkedi »

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
Ynt: FHM'nin yaptığı Haksızlık!
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2009, 22:27:20 »
evet haksızlık olmuş gerçekten. eğer kırnak o mesajları yazdığı şekilde senden sonra gönderdi ise senin mutlaka kazanman gerekirdi. umarım bir sonuç alırsın.

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2009, 22:31:54 »
evet kötü olmuş umarım olumlu bir sonuç alabilirsin herkesin birbirinden habersiz olduğunu sanıyorlardır belki
belki de kırnak gönderdikten sonra msj yazmıştır ???
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı sinless

• Usta Kampanyacı
  • Egolarıma sponsor ol.
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2009, 22:37:27 »
o konu açılmadan önce göndermiştim bende yokum sitelerinde dair şunlar kazandı gibi bir açıklama yapmıyorlar. Oyun'da önemli değil promo oyun olduğu için ama kesinlikle çekilişle yaptıklarına eminim artık :) 2 ci oldu bu olay.
Pexu tart Prod.

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2009, 23:01:53 »
beni suçlar gibi yazmıssın gönderdigin mesajıda simdi okudum son 1 haftadır foruma dogru dürüst girmiyorum ( iş-bayram nedeniyle ) keske kirnak yardım etmedi demeseydin az  bekleseydin bayram bitimini muhakkak sana yardımcı olurdum nedense...

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2009, 23:06:11 »
Arkadaşlar lütfen tartışma yaratacak şeyler yazmayalım burası şikayet bölümü şikayetleri yazıp çözmeye çalışıyoruz. Site çekilişle dememiş. İlk 5 kişiye demiş. Böyle yapmaları ilginç dönmüyolar diyosunuz ama bende bir mail atayım. Sielanmucuk tek katılım mı yapmıştın çünkü birden fazla katılım yaptıysan iptal etmiş olabilirler...

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2009, 00:14:45 »
şimdi bende yazıyorum bakalım başka adreslerde varmı mail atılacak onlarada bakayım

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2009, 00:46:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sitede iletişimden de yazdım ayrıca mailde attım umarım bir cevap alırız.

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2009, 21:44:31 »
Gelen maili aynen yazıyorum  ;D

"Merhabalar,

Bize gelen listelerde bazen silinme veya bizden kaynaklı yanlış okuma olabiliyor. Elimizde fazladan bir oyun var. Eğer adresi yollarsa kendisine özür amaçlı olarak hediyeyi gönderebiliriz."

sonuca ulaştık ama adresi ister bana gönder maile cevap olarak yazayım istersen kendin yaz :)