Diğer > Kampanya Şikayet

FHM'nin Yaptığı Haksızlık

(1/2) > >>

fusterous:
Arkadaşlar aşağıda verdiğim linkte FHM'nin ps3 oyunu hediyeli yarışması var , ilk gönderen kişilere verilen bir hediye bu !

forumumuzda kirnak arkadaşımız benden sonra göndermesine rağmen kazanmış ancak ondan önce ve doğru cevapla katılmama rağmen bana kazandınız diye hiçbir mail gelmedi ! , üstelik attığım mesajlarada yanıt vermediler !

Sorun kazanıp kazanmamam deil haksızlık yapmaları , kirnak'tanda yardım istedim ancak oda geri dönüş yapmadı nedense , sizce yapabileceğim birşey varmı ? (şikayetvar.com sitesinde bu dergi yok !)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

şansperisi:
evet haksızlık olmuş gerçekten. eğer kırnak o mesajları yazdığı şekilde senden sonra gönderdi ise senin mutlaka kazanman gerekirdi. umarım bir sonuç alırsın.

gülmerşen:
evet kötü olmuş umarım olumlu bir sonuç alabilirsin herkesin birbirinden habersiz olduğunu sanıyorlardır belki
belki de kırnak gönderdikten sonra msj yazmıştır ???

sinless:
o konu açılmadan önce göndermiştim bende yokum sitelerinde dair şunlar kazandı gibi bir açıklama yapmıyorlar. Oyun'da önemli değil promo oyun olduğu için ama kesinlikle çekilişle yaptıklarına eminim artık :) 2 ci oldu bu olay.

kirnak58:
beni suçlar gibi yazmıssın gönderdigin mesajıda simdi okudum son 1 haftadır foruma dogru dürüst girmiyorum ( iş-bayram nedeniyle ) keske kirnak yardım etmedi demeseydin az  bekleseydin bayram bitimini muhakkak sana yardımcı olurdum nedense...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git