Gönderen Konu: Lütfen okuyun  (Okunma sayısı 3757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Lütfen okuyun
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2016, 08:10:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
perşembe günü benide aradılar hemde gsm hattı numara görünüyordu ykb den aradığını bilgilerimi söylediler rusyadan para çekilmeye çalışıyorlar dedi tabi panikledim kredi kartım kişisel bilgiler mail adresi hepsini söylüyor yüzüne kapattım ve bankayı aradım bize ait değil bu numara dedi gerekli birimleri uyardılar ve birde 155' i aradım numarayı orayada verdim .... ALLAH korusun hepimizi herkesi...bir kaç gün öncede internet bankacılığı şifresi geldi telefonuma halbuki ben girmedim dolandırıcılar sınırları zorluyor
Ramazan ayında aynı şekilde bizim bi arkadaştan 20 bin lira kredi kullandırtmışlar.Uyuyormuş herşeyi yapmış.140 lira zararla atlattı en son.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2016, 10:30:55 »
aslında öyle her ıvızı zıvır bloga foruma sayfalara tel ve adresimizi tc kimlik nomuzu vermemeliyiz. prensip olarak blog ve forum kampanyalarına katılmıyorum. bilinen kaliteli lider firmaların bile facebooktaki her post altı yorum paylaş resim ekle kampanyalarına katılmıyorum.nadirdir katıldığım.

her ne kadar forumdan blogtan hediye dağıtan arkadaşlarımız olsada, kötü niyetli birisi çıkar 99 kişi yapmaz 1 kişi yapar diye düşünüyorum. çünkü malesef blog ve forum yoluyla olan kampanya ve yarışmalar googleda deşifre oluyor.ismin gözüküyor aratma yapınca.silip kaldıramıyorsunda.

tavsiyem blog ve forum kampanyalarınada katılma konusunda iyice bir düşünmeniz. blogta forumda sorun olmayabilir ama ad soy ad deşifre oluyor google da. bazı bloglar felan ısrarla gerçek isim soy isimle yorum yapmaya zorluyor.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 06 Kasım 2016, 13:19:52 »
perşembe günü benide aradılar hemde gsm hattı numara görünüyordu ykb den aradığını bilgilerimi söylediler rusyadan para çekilmeye çalışıyorlar dedi tabi panikledim kredi kartım kişisel bilgiler mail adresi hepsini söylüyor yüzüne kapattım ve bankayı aradım bize ait değil bu numara dedi gerekli birimleri uyardılar ve birde 155' i aradım numarayı orayada verdim .... ALLAH korusun hepimizi herkesi...bir kaç gün öncede internet bankacılığı şifresi geldi telefonuma halbuki ben girmedim dolandırıcılar sınırları zorluyor
Ramazan ayında aynı şekilde bizim bi arkadaştan 20 bin lira kredi kullandırtmışlar.Uyuyormuş herşeyi yapmış.140 lira zararla atlattı en son.

Krediyi nasıl kullandırtıp alabiliyorlar
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2016, 13:46:17 »
arkadaşlar mümkün olduğunca internet bankacılığından güvenlik ayarlarımı değiştirmeye çalıştım, üzülerek söylemeliyim ki müşteri hizmetleri doğru düzgün bilgi vermiyor ve geçiştirmeye çalışıyor... ykb internet bankacılığı kullanıyorum 10 gündür iki kez şifre değiştirdim, internet bankacılığını hangi saatlerde kullanacağımı belirledim ve bunu ilk defa gördüm böyle bir güvenlik ayarı varmış, ıp tanımlaması yapılabiliyor, limitleri düşürdüm (havale, döviz bozdurma gibi ) bilginize belki işinize yarar çok huzursuzluk verici bir şey allah korusun hepimizi kötülerden
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı nuray.uzunc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2016, 14:20:00 »
arkadaşlar mümkün olduğunca internet bankacılığından güvenlik ayarlarımı değiştirmeye çalıştım, üzülerek söylemeliyim ki müşteri hizmetleri doğru düzgün bilgi vermiyor ve geçiştirmeye çalışıyor... ykb internet bankacılığı kullanıyorum 10 gündür iki kez şifre değiştirdim, internet bankacılığını hangi saatlerde kullanacağımı belirledim ve bunu ilk defa gördüm böyle bir güvenlik ayarı varmış, ıp tanımlaması yapılabiliyor, limitleri düşürdüm (havale, döviz bozdurma gibi ) bilginize belki işinize yarar çok huzursuzluk verici bir şey allah korusun hepimizi kötülerden

aynı şekilde beni de aradılar kartınızdan yurtdışı para çekmeye çalışmışlar kartınızı iptal edeceğiz falan dediler bende tamam dedim en son tc mi istediler veremem dedim iptal işini ben hallederim bankayı direk ararım diyerekten kapattım bütün bilgilerim var bir tek tc bilgim yok demek ki adamlar da onu da benle tamamlayacaklardı tabi ki de vermedim. Boş anıma gelip verebilirdim de.Hemen bankayı aradım kartımı iptal ettirdim ki senelerdir kullanmadığım karttı.

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2016, 14:47:13 »

aynı şekilde beni de aradılar kartınızdan yurtdışı para çekmeye çalışmışlar kartınızı iptal edeceğiz falan dediler bende tamam dedim en son tc mi istediler veremem dedim iptal işini ben hallederim bankayı direk ararım diyerekten kapattım bütün bilgilerim var bir tek tc bilgim yok demek ki adamlar da onu da benle tamamlayacaklardı tabi ki de vermedim. Boş anıma gelip verebilirdim de.Hemen bankayı aradım kartımı iptal ettirdim ki senelerdir kullanmadığım karttı.

geçmiş olsun :(
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2017, 10:53:10 »
Biraz önce eşimi yapıkredi  genel müdürlükten aradıklarını söylediler.Çok güzel diksiyonlu bir bayanÇektiğim ev keedisinden dosya masrafı olduğunu para iadesi yapacaklarını söyleyip,Kredi kartı bilgilerini tuşlamasını istemişler.Eşim şubeden bu işlemi yapabilirim demiş.O anda bütün bilgilerimizi söylemişler.Gerçekçi olmak için.Eşim kapatmış.Bana söyledi.Ben aradım.Aynısını banada dediler.Resmen küfrettim.Yüzüme kapattılar.Yapı krediyi aradım.Dolandırıcı dediler.Numarası 08505323725 bı numara dolandırıcı.Kredi karttı bilgilerini vermemiş eşim.Ama içi rahat etmedi.Telefon bankacılığına şifre koydurdu.Bilgilerimiz ellerinde.Annesinin kızlık soyadına varana kadar biliyorlar.Gerçek yapı kredi telefon şifresi koyalım dedi.Bu üçüncü kişilerin sisteme girmesine engel olur dedi.Dikkatli olun
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...