Gönderen Konu: Carrefour pepsi&lays ps4 ve led tv kazananlar  (Okunma sayısı 4640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: Carrefour pepsi&lays ps4 ve led tv kazananlar
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2016, 00:37:17 »
Örnek Başvuru:(pepsi ve lays için)

Mpi'nin 22.02.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/403-1819 sayılı ve 22.02.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/401-1817 izinleri ile yapılan çekilişlerde türkiye genelinde ki tüm carrefoursa marketlerinden denilmesine rağmen çekiliş için hak sağlayan kartlar sadece belli mağazalara verilmiştir. Ayrıca kartlar alışveriş miktarına göre verilmesi gerekirken bazı şahıslara haksız kart verilmesi sağlanmıştır.Bu durumda kurallara aykırı bir kampanya yürütülmüş birçok şahsın hakkı gasp edilmiştir.Bundan önceki carrefoursa market kampanyalarında da aynı durum ortaya çıktığından bu şikayet bildirimi yapılmıştır.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2016, 10:02:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ek olarak Carrefour'a da mesaj attım.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 10 Nisan 2016, 10:25:39 »
Bu metni Ben hemen gonderiyorum fordam herkes sikayet etsin

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 10 Nisan 2016, 12:50:41 »
Burdan bazı kişilerde bi zamanlar ikişer üçer kazanmışlardı Carrefour'dan ama kimsenin aklına şikayet etmek gelmemişti demekki menfaat işi bu işler

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 10 Nisan 2016, 14:12:29 »
Burdan bazı kişilerde bi zamanlar ikişer üçer kazanmışlardı Carrefour'dan ama kimsenin aklına şikayet etmek gelmemişti demekki menfaat işi bu işler
tıpkı bazı vakıfların yaptıklarından sonra ses çıkarmayıp bazı kişilerin söylediklerinden sonra ayaklanmak gibi di mi?
burada her carrefour kampanyasından sonra zaten şikayet konuları açılıyor, şikayet mailleri gidiyor. zamanında mail atanlardan biri de bizzat benim mesela. sen ne yaptın şimdiye kadar bu konuyla alakalı? şimdi bu mesajın kimin hakkını savunuyor anlamadım!

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #25 : 10 Nisan 2016, 15:06:09 »
Ben şikayet ettim diye bazı ajanslar art niyetle bile yaklaştı :(
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 10 Nisan 2016, 15:59:21 »
tıpkı bazı vakıfların yaptıklarından sonra ses çıkarmayıp bazı kişilerin söylediklerinden sonra ayaklanmak gibi di mi?
burada her carrefour kampanyasından sonra zaten şikayet konuları açılıyor, şikayet mailleri gidiyor. zamanında mail atanlardan biri de bizzat benim mesela. sen ne yaptın şimdiye kadar bu konuyla alakalı? şimdi bu mesajın kimin hakkını savunuyor anlamadım!

Kimsenin hakkını değil sende kazanmıştın Carrefour'dan 3-4 tane bir kampanyasında neden başkaları 3-4 tane kazandığında yendiğin kaba ..... gibi birde şikayet ediyorsun şans meselesi çıkar çıkmaz sana çıkıyor ki herkese çıkabilir yüklü miktarda alışveriş yapıyorlar ki kazanıyorlar yapacak bişey yok her yeni şifre yeni bir şans  ;)

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #27 : 10 Nisan 2016, 21:51:59 »

Kimsenin hakkını değil sende kazanmıştın Carrefour'dan 3-4 tane bir kampanyasında neden başkaları 3-4 tane kazandığında yendiğin kaba ..... gibi birde şikayet ediyorsun şans meselesi çıkar çıkmaz sana çıkıyor ki herkese çıkabilir yüklü miktarda alışveriş yapıyorlar ki kazanıyorlar yapacak bişey yok her yeni şifre yeni bir şans  ;)

kupon bulamamak şans işi mi?!
Kısmette varsa olur...