Gönderen Konu: DeFacto’dan“Mükemmel Uyumlu” çiftlere özel kampanya (22.02.2016)  (Okunma sayısı 2630 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

DeFacto, Sevgililer Günü için ”mükemmel uyumlu” çiftlere özel sürprizler hazırlıyor. DeFacto Perfect Fit kampanyasında, mini testi çözerek eğlenceli oyuna katılan çiftler pek çok ödül kazanma şansına sahip olacak. DeFacto müşterileri ayrıca AVM’lerde kurulacak Aşktölye’lerde de özel hediyeler tasarlama fırsatı bulacak.

Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, müşterilerini şaşırtmaya ve mutlu etmeye yeni koleksiyonuDeFactoPerfect Fit ile devam ediyor. Vücudu toparlayan, saran ve zayıf gösteren elbiseler, toparlama özelliğiyle vücudu şekillendiren pantolonlar ile kruvaze ve likralı gömleklerden oluşan DeFacto Perfect Fit koleksiyonuyla DeFacto şıklık ve zerafeti bir arada sunuyor.  Bedene mükemmel uyum gösteren ürünler sunan DeFacto, 14 Şubat Sevgililer Günü için ilişkilerinde de “Mükemmel Uyumlu” çiftlere özel sürprizlerle dolu bir kampanya düzenliyor. Sevgililere özel ayrıcalıklar sunan DeFactoPerfect Fit kampanyasında indirimler, kişileştirilebilen hediye seçenekleri ve eğlenceli bir oyun sonunda kazanılan ödüller, mükemmel uyum sergileyen çiftleri bekliyor.

Sevgilinizle ne kadar uyumlusunuz?

DeFacto Perfect Fit kampanyasında, çiftlereözel hazırlanan mini testi çözenler hem birlikte eğleniyor hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki mini testle aşktaki uyumunu ölçerek mükemmel çift olduğunu kanıtlayanDeFacto müşterileri,yapılacak çekiliş sonunda romantik bir akşam yemeğinden,  iPhone 6 cep telefonuna, özel yemek workshop’undanDeFacto hediye çeklerine kadar pek özel hediyenin sahibi olacak. 9Şubat –22 Şubat tarihleri arasında geçerli kampanyada ödül kazananların isimleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden duyurulacak.

Aşktölye’de sevgilinizin hediyesini tasarlayın

DeFacto’nunSevgililer Günü’ne özel hazırladığı sürprizlerden biri de Aşktöyle.DeFacto'dan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 12-14 Şubat tarihlerinde,İstanbul Cevahir, İstanbul Maltepepark,İstanbul Forum, Mall Of İstanbul, İzmir Optimum ve İzmir MavibahçeAVM’lerdeyer alacakAşktöyle’lerde özel moda danışmanından yardım alarakaşklarını simgeleyen aksesuarlarekleyebiliyor ve hediyelerini kişiselleştirebiliyor. DeFacto müşterileri, aldıkları ürünlere eşlerinin ya da sevgililerinin adını, özel tarihlerini yazarak, kalpler ekleyerek veyabileklik, anahtarlık gibi aksesuarlar tasarlayarak sevgilisine romantik ve ona özel bir hediye hazırlama şansını yakalıyor.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 10:58:30 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
bunu yapabilen varmı testte başla dediğimde face giriş yapıyor başka bişey olmuyor farklı tarayıcıdanda denedım olmadı

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
aynen bende de olmuyor
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bunu yapabilen varmı testte başla dediğimde face giriş yapıyor başka bişey olmuyor farklı tarayıcıdanda denedım olmadı

daha önce yapmiştim ama suan bende de olmuyor. Uygulamada sorun var sanırım
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı Ahmar

• Usta Kampanyacı
  • SAÜ
Biz de sizi
çok seviyoruz!
DeFacto Perfect Fit Testi kampanyamız sona ermiştir.
Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye çok teşekkür ederiz.
07.03.2016 tarihinden itibaren,
kazanan şanslı çiftleri sitemizden takip edebilirsiniz.
Twitter: @zalimstalker instagram : @ukalamukalaa

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
katılamadık ki. katılan olmuş demekki
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
Ben katıldım.
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı PsikO45

• Acemi Kampanyacı
  • **
bende katılmıştım bakalım sonuc ne olur :D
Öncelik Paylaşım..