Gönderen Konu: İstanbul Film House Sonuçları  (Okunma sayısı 57858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: İstanbul Film House Sonuçları
« Yanıtla #30 : 13 Ocak 2009, 15:18:39 »
Teşekkürler. Şans işte, soru yayınlanınca girmişim demek. Sinema okulunda sınavlarımı vermeye çalışıyorum da :D Yakında mezun olacağım inşallah :) O yüzden çok sık giriyorum siteye. Dün de soru güncellendi mi diye açtım sayfayı. O sırada telefonla konuşuyordum, Konuşmamı bitirdikten sonra yanlışlıkla soru sayfasında 1923 e bastım. Elim çarptı daha doğrusu mouse, basıldı. Cevabınız kaydedildi yazınca soruya baktım, yenilenmiş. Neyse ki doğru cevaba tıklamışım ;D Yine kazanmış olabilirim.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #31 : 13 Ocak 2009, 15:20:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teşekkürler. Şans işte, soru yayınlanınca girmişim demek. Sinema okulunda sınavlarımı vermeye çalışıyorum da :D Yakında mezun olacağım inşallah :) O yüzden çok sık giriyorum siteye. Dün de soru güncellendi mi diye açtım sayfayı. O sırada telefonla konuşuyordum, Konuşmamı bitirdikten sonra yanlışlıkla soru sayfasında 1923 e bastım. Elim çarptı daha doğrusu mouse, basıldı. Cevabınız kaydedildi yazınca soruya baktım, yenilenmiş. Neyse ki doğru cevaba tıklamışım ;D Yine kazanmış olabilirim.

BENDE SİNEMA OKULUN DA ÖĞRENCİYİM.2.KURU BİTİRMEK ÜZEREYİM...SANADA BAŞARILAR ARKADAŞIM... :D

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 13 Ocak 2009, 15:25:25 »
Ben 3.kura geçtim, Sadece 1 dersin sınavı kaldı, onu da bugün verirsem, onda da 3 kura başlayacağım. Mezuniyetimizi de görürüz inşallah arkadaşım ;D Başarılar ;)
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 13 Ocak 2009, 15:47:47 »
tebrikler kazananlara
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı selluka

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 13 Ocak 2009, 15:54:43 »
tebrikler arkadaşlar darısı benim başıma

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 13 Ocak 2009, 15:58:49 »
Teşekkürler. İnşallah sen de bebişinin fotoğrafıyla güzel bir hediye kazanırsın :)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 13 Ocak 2009, 16:43:34 »
bende 3. kurun sonlarındayım:)

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #37 : 13 Ocak 2009, 21:51:58 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben 3.kura geçtim, Sadece 1 dersin sınavı kaldı, onu da bugün verirsem, onda da 3 kura başlayacağım. Mezuniyetimizi de görürüz inşallah arkadaşım ;D Başarılar ;)

inşallah,size de başarılar... :D

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 13 Ocak 2009, 23:33:28 »
tebrik ederim arkadaşım.Benim sinema okulundan mezun olalı  yaklaşık 2 ay oldu.İnşallah sizde en kısa sürede mezun olup MP3 ünüze kavuşursunuz.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 14 Ocak 2009, 00:36:40 »
Teşekkürler gamzemehmet. Biz de senin gibi mezun olduğumuzu paylaşırız herkesle inşallah :)